Ataköy Cam Balkon

Ataköy Cam Balkon

Ataköy cam balkon kış aylarında balkonların kullanılabilmesi için Ataköy cam balkon tasarımlarına ihtiyaç duyulur. Ekibimiz Ataköy halkı için ve diğer ilçeler için cam balkon çözümleri üretmeye devam ediyor. Kaliteli işçiliğin yanı sıra kaliteli malzeme ve profesyonel tasarım hizmet programımızın ilk üç maddesini oluşturuyor.

Balkonların kapatılmasının birçok avantajı var ve firma olarak bu avantajı sizler kapınıza getiriyoruz. Oval veya köşegen balkonlar için ekibimiz özel ekspertiz hizmeti ile işe başlıyor. Elemanlarımız yerinde yaptıkları inceleme işleminde tasarımın kurulacağı yerin enini ve boyunu ölçmektedir. Ayrıca terazi işlemi, küpeşte mermerinin düzlemsel özellikleri değerlendirilmektedir. Bütün bu işlemlerin yanı sıra kombi bacasının geçeceği cam da titiz bir şekilde ölçülmektedir. Kombi bacasının geçeceği camın ölçülmesinde yapılacak bir hata işin aksamasına neden olur.

Yapılan ölçümlerin ardından elemanlarımız sizler için 8 mm veya daha kalın cam seçeneklerini sunuyor. Renkli veya düz camın yanı sıra ısı cam seçenekleri de bu kategoride katalogda yer alıyor. Ataköy cam balkon firması işini kolay silinebilir, sağlam ve dayanıklı camlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Platform şeklindeki cam balkona özel camlar fitilli özelliğe sahiptir. Bu sektörde maliyeti düşürmek adına kalite düşürülüyor. Firma olarak kaliteden ödün vermiyoruz ve tasarımımızın kaliteli olabilmesi için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizin ardından uygun bir zamanda montaj işlemine geçerek kısa sürede tasarımı montajlıyoruz.

Ataköy Cam Balkon Firması

Firma tercihinizi bizden yana kullandığınız için teşekkür ediyoruz ve bu konuda müşterimizin beklentisini kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Firma tercihinde güvenilirlik önemlidir. Balkon malzemelerini siparişi ve ön ödeme seçenekleri konusunda firmamız güven vermektedir. Ayrıca işin kısa sürede tamamlanması da ‘firma’ kategorisinde önemlidir. Tasarımlarımızı kısa sürede teslim edebilmek için ekip olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Ataköy cam balkon firması aramalarında şirketimiz ilk sıralarda yer almaktadır.

Personellerimiz tarafından cam balkonlarınızın ölçüsü alındıktan sonra personelimiz ölçüleri imalatçıya teslim etmektedir. Firmamızın imalatçıları alınan ölçüler doğrultusunda alüminyum parçaları ve camları hazırlamaktadır. Bu işlemin süresi işin yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir. Elemanlarımız elinden geldiğince hızlı bir şekilde imalat işlemini gerçekleştirmektedir. Ardından hazırlanan cam ve profiller adresinize ulaştırılarak en uygun koşullarda kaliteli ve güvenilir bir şekilde montajı yapılır. Montaj işlemi en küçük hasardan en büyük hasara kadar özenle düşünülmüş bir şeklide sağlamlığı test edilerek montajı yapılır ve geriye ortamın tadını çıkarmak kalır.

İstanbul Cam Balkon ailesi işini güvenle, aşkla ve dürüstlüğüyle söz verdiği yapmaya devam ediyor.

Silinebilir olması ve paslanmaz özellikleriyle her zaman estetik görsel özelliğini koruyan alüminyumlar sektörümüzde tercih edilen bir üründür. Eski plastik ürünlerin yerini günümüz şartlarında alüminyumlar almıştır. Malzemeden çalmadan kaliteli balkon kapatma işlemleri için elemanlarımız projeden imalata kadar bütün aşamalarda öz verili bir şekilde çalışıyor.

Firma bazında ekibimiz imalat sonrasında montaja geçiyor. Öncelikle pencerenin rayları montajlanıyor. Raylar küpeşteye göre montajlanıyor ve terazisinin düz olmasına dikkat ediliyor. Daha sonra camlar takılıyor. Oluk ve kenarlıklar montajlandıktan sonra pencere ipi ve pencerenin kapanmasını önleyen parçaları montajlanıyor. En son aşamada camların alüminyum kenarlıkları silikon ile yapıştırılıyor. Ataköy cam balkon firmasının yapmış olduğu araştırmalara göre; imalat sonrası bir hafta boyunca balkon kullanılmamalıdır. Camlar kapalı olmalıdır ve silikonların kuruması beklenmelidir.

Ataköy Cam Balkon Fiyatları

Bu kategoride fiyatlandırma işçilik, malzeme ve ek ücretler kategorisinde belirlenmektedir. Ataköy cam balkon fiyatları konusunda firmamız ekonomik seçenekler sunmaktadır. 8 milimetre şeffaf ve renkli camlar farklı fiyatlara sahiptir. Metrekare bazında renkli camlar biraz daha pahalıdır. Aynı kalitede renksiz camlar ekonomiktir ve renkli camla aynı kalitededir. Bu kategoride kaliteli cam montajı çok önemlidir.

Piyasada meydana gelen fiyat değişiklikleri cam balkon piyasasına da yansımaktadır. Firmamız fiyatta her zaman için müşterinin beklentilerini dikkate almaktadır. En iyi fiyat, en iyi malzeme ve kısa sürede teslimat konularında ekip olarak taviz vermiyoruz. Ekibimizin deneyimli elemanlarıyla her türlü balkon, teras, kış bahçesi ve benzeri mekanlar sorunsuz bir şekilde kapatılıyor.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir