Sarıyer Pergola Sistemleri M2 Fiyatları

Pergola sistemleri son yılların trendi haline gelerek her alanda şık görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekerek tüm mekanlara estetik kazandırarak yeni ve konforlu yaşam alanı sunuyor. Estetik görünüşüyle birlikte mekanlarda veya daire çatılarında pek fazla yer kaplamayarak 4 mevsim kullanım rahatlığı sunuyor. Işık, ses ve ısı yatılım özelliğiyle dizayn edilen 3D ithal kumaşlar sayesinde çatı görevi görerek alanı daha huzurlu ve daha modern bir yapıya dönüştürüyor.

Sarıyer Pergola olarak yeni nesil tam otomatik ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen pergola sistemleri ile uygun fiyat ve montaj garantisi hizmet vermekteyiz. Faaliyetimiz ve ürünlerimizin başlangıç ve bitiş süresi boyunca her bir dokunuşu kendi bünyemiz ile gerçekleştirerek hizmet vermekteyiz. Sizlerde Başta Sarıyer ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye genelinde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. İst cam balkon olarak her zaman en uygun fiyatı sizler buluşturmak için burada yerimizi almaktayız.

Sarıyer Otomatik Pergola Sistemleri

Sarıyer Pergola Fiyatları 2023

Sarıyer pergola hizmeti almak isteyen kullanıcıların en çok araştırdığı ve merak ettiği konulardan biride, pergola fiyatları gelmektedir. Fiyat araştırması yapan kullanıcıların bir çoğu sistem hakkında tam bilgiye sahip olmadan tamamen fiyat üzerinden yola çıkarak ürün araştırması yapmaktadır. Bizler Sarıyer Pergola firması olarak pergola yaptıracak olan kullanıcıların, pergola de kullanılacak motor, kumaş, ışıklandırma ve profil markasından yola çıkarak fiyat teklifi almaları ilerde yaşanacak olumsuzlukları önlemek adına yararlarına olacaktır. Bizler İst cam balkon ve pergola firması olarak kullandığımız kaliteli malzeme ve isçilikten yola çıkarak 25metrekare altı otomatik 1. kalite kumaş ve diğer malzemeler olmakla birlikte 40.000TL den başlamaktadır.

Firmamız yüksek kalite standartlarında ürün ve montaj kalitesiyle, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen marka olarak bilinmekteyiz.

Pergola Tente Çeşitleri Nelerdir?

Pergola tente çeşitleri günümüz teknoloji ile birleşerek imkansız denilen her alan için farklı konsept alanı açarak uyum sağlamaktadır. Her mekan ve her yapı için farklı pergola sistemlerini geliştirerek her alanı yeni yaşam alanına dönüştürebilmek adını en zorlu işlerde bile teknoloji ve üstün mimarlık sayesinde pergola sistemlerimizi inşa ediyoruz. Firma olarak pergola ve çatı kurulumu ile yapacağımız bir çok model bulunmaktadır. Bu modelleri sıralamak gerekirse;

 • Motorlu Pergola Sistemleri
 • Katlanır Raylı Tente
 • Bioklimatik Pergola Sistemleri
 • Mafsallı Tente
 • Rolling Roof Çatı Sistemleri
 • Körüklü Tente
 • Kasetli Tente
 • Işıklı ve Işıksız Tente

Yukarıda belirtilen ve listemizde belirtilmeyen birçok tente ve pergola hizmeti vermekteyiz. Yapılması planlanan mekana göre tasarım ve projeler gerçekleştirerek en iyi sonuçları elde ederek hizmet vermekteyiz.

Sarıyer Pergola Sistemlerinde Neden İst Cam Balkon

 1. Her zaman ve her projemizde müşteri odaklı hizmet veriyoruz.
 2. Kurumsal alt yapımız ile sorunsuz iş teslim bitimi
 3. Her ürün için 1. kalite malzeme ve ekipman kullanımı
 4. Profesyonel kadromuz işinde tecrübeli ve eğitimli
 5. Projeleriniz için bünyemizde en az 3 mimar bulunur.
 6. Sözleşmelere bağlı kalarak konuşulduğu gibi hareket etmekteyiz.

Sarıyer / İstanbul Pergola Sistemleri

Sarıyer Pergola Firmaları Periyodik Pergola ve Giyotin Cam Bakım Hizmeti

Sarıyer Pergola Firmaları arayışınız mı var? İst cam balkon olarak bu arayışınıza son vermek istiyoruz. Sarıyer ilçesinde Pergola ve cam hizmeti veren firma sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi Pergola işi bilgi ve tecrübeye ve planlamalara bağlı olarak yapılır.

İst Cam Balkon olarak pergola yapımında her zaman en iyi sonucu alabilmek için firma olarak kalitemizi bozmaya müsaade etmeden 1. kalite malzemeleri kullanarak hizmet vermekteyiz. 1. sınıf kullanılan malzemeler diğer yapımı gerçekleşen pergola sistemlerine nazaran en iyi konfor sağlamakla birlikte, ısı yalıtımı, motor ömrü, LED ışık ömrü ve branda ömrü gibi birçok kriter pergolanın ömrünü uzatarak daha sağlıklı kullanılmasını sağlar. Bizler Sarıyer Pergola olarak yapmış olduğumuz ve yapacak olan projelerimizde rutin olarak en iyi malzemeleri kullanmakla birlikte 2 yıl arayla pergola bakımını yaparak kullanılan olan sistemin ömrünü uzatarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktayız.

Sarıyer Pergola Sistemleri

Sarıyer Pergola olarak kullandığımız ürünler son teknolojik ürünler olmakla birlikte en iyi işçiliği de sorunsuz ve kaliteli yapmaktayız. Sarıyer bölgesinde gelen Ayazağa, Baltalimanı, Bahçeköy kemer, Bahçeköy Merkez, Bahçeköy Yeni, Büyükdere, Cumhuriyet, Uskumru, Zekeriya Köy, Kilyos ve Maslak mahallelerinde gelen siparişler aynı gün içerisinde ücretsiz servislerimizce keşif yapılır ve değerlendirilir.

Pergola Sistemlerinde En Çok Sorulan Sorular

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir