Büyükçekmece Pergola

Büyükçekmece Pergola

Pergola yabancı kökenli bir kelimedir ve uzun yıllar önce dilimize geçmiştir. Pergola bahçelerde veya diğer açık alanlarda gölgelik amacı ile yapılmış ahşap veya metalden inşa edilmiş bir tür çardaktır. Bu çardağın üzeri tente ile kapatılabildiği gibi sarmaşık bitkilerle de sardırılabilir. Pergola sistemleri ülkemizde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sistemin avantajı açık alanların dört mevsim kullanılabilir olmasıdır.

Pergola Latincede saçak anlamına gelmektedir. Sarmaşık bitkilerle çevrelenmiş pergola sistemleri de ismi gibi saçaklı bir halde durmaktadır. Kafe ve restoran gibi endüstriyel alanlarda sıklıkla kullanılan sistem geniş bahçe ve teraslarda da konforlu bir yapı oluşturmaktadır.

Pergola sistemleri ahşap gibi doğal bir görüntüde olabilir. Sağlam yapısından dolayı genellikle karaçam ağacı kullanılmakla birlikte bölgesel olarak kullanılan ağaçlar değişmektedir. İyi ve uzun ömürlü bir pergola yaptırmak için Büyükçekmece pergola gibi iyi bir firma ile çalışmak gerekmektedir. Biz Büyükçekmece pergola olarak uzun yıllardır sektörün içinde bulunmaktayız.

En iyiyi ve en kaliteliyi yapmak hedeflerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır. Pergola sistemleri denildiği zaman Büyükçekmece pergola ilk akla gelen firmalardan bir tanesidir. Firmamızın Büyükçekmece pergola olarak kullandığı bir diğer malzeme türü de çeliktir. Çeliğin sağlamlığı her zaman bilinen bir şeydir.
Sağlam ve dayanıklı yapısından dolayı sıklıkla iş yerleri tarafından tercih edilmektedir. Biz Büyükçekmece pergola olarak iş yerlerine öncelikli olarak çelikten yaptığımız pergola sistemlerini tavsiye etmekteyiz. Bunu tavsiye etmemizdeki amaç sağlamlığının yanı sıra endüstriyel bir görünüme de sahip olmasıdır. İş yerlerinde, kafe ve restoranlarda temizlik görüntüsünü verdiği için de çelik kullanılmaktadır.

Büyükçekmece Pergola Sistemleri

Büyükçekmece pergola sistemleri amacı dört mevsim yaşanılır bir alan oluşturmaktır. Geniş bir bahçesi olan insanlar bahçeden den sadece güneşli ve kuru havalarda faydalanabilirler. Bizim kurduğumuz pergola sistemleri ile ise dört mevsim bahçeden faydalanma şansları mevcuttur.

Büyükçekmece Pergola Sistemleri

Bizler müşterilerimize sevdikleri alanları dört mevsim kullanma ve keyifle zaman geçirme garantisi vermekteyiz. Pergola sistemlerimiz profesyonel ekiplerce hazırlanıp kurulmaktadır. Sistemlerimizde her türlü teknoloji mevcut olup yağmur suyundan ya da rüzgardan zarar görme durumu yoktur.

Pergola sistemlerimizin yalıtım fitilleri ve birleşim aparatları gibi elzem önem taşıyan parçaları birinci kalitedir ve sorunsuz olarak takılmaktadır. Kapalı pergola sistemlerimiz camla çevrelenmektedir. Cam her daim açık alanı görmenizi sağlarken diğer taraftan da sıcak kalmayı sağlamaktadır.

Cam pergola sistemleri iş yerlerinin dinlenme teraslarında, kafe restoran tarzı yerlerde ve bahçesi olan evlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Cam ile çevrelenmiş sistemlerimizde cam istenildiği zamanlarda açılabilmektedir.
Camların açılması sigara içilen alanlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Pergola sistemlerimizde katlanır cam veya giyotin tarzı cam tercih edilebilir. Kış mevsiminde kapanan ve soğuk havayı geçirmeyen cam sistemlerimiz yaz aylarında güneşin tadını çıkarmak için açılabilmektedir. Alanlarda çok fonksiyonlu bir sistem oluşturmaktayız. Firma olarak farklı alanlarda projelerimiz mevcut olup isteyen müşterilerimiz bu projelerimizi değerlendirerek referanslarımızı inceleyebilirler.

Pergola sistemlerini tasarlayan ekibimizden kurulum aşamasını gerçekleştiren ekibimize kadar her çalışanımız işinde uzman kişilerdir. Uzmanlarımızın ve uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ile her zaman en iyiyi yapmayı hedeflemekteyiz.

Büyükçekmece Tente

Tente sistemleri uzun yıllardır balkonlarda, bahçelerde veya restoran alanlarında kullanılan bir sistemdir. Farklı tarzda tenteler yıllar içerisinde üretilmiştir. Tentelerin kalitesi ve işlevselliği her zaman önemli olmuştur. Tenteler bazen dekoratif amaçlı kullanılırken bazen koruyucu amaçlı kullanılmıştır.

Yağmurdan korunmak için uygulanan başlıca sistemlerden bir tanesi tente sistemidir. Büyükçekmece Tente sistemleri de yıllar içerisin de gelişme göstermiş olan sistemlerden bir tanesidir. Yıllar önce tente taktıran insanlar bu tentelerin şiddetli rüzgarda zarar görmesinden korkardı. Günümüz şartlarında firmamız tarafından yapılan tente sistemlerinde her hangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Büyükçekmece Tente

Ne kadar şiddetli rüzgar veya yağmur olursa olsun kurduğumuz tente sistemleri sapasağlam kalmaktadır. Burada kullandığımız tentenin kalitesi kadar bağlantı alanlarının da kalitesi önemlidir. Firmamızın profesyonel ekibi tarafından her türlü ölçüde ve tasarımdaki tente sistemi itina ile hazırlanıp kurulmaktadır. Firmamız yaptığı ürünün her daim arkasında durmaktadır.

Büyükçekmece Pergola Fiyatları

Büyükçekmece pergola fiyatları ile ilgili yapılan araştırmalar ne yazık ki bilgi niteliği taşımamaktadır. Çünkü pergola ve tente sistemleri yapılırken ölçüden tutun istenilen dekorasyona kadar birçok alanda fiyat farklılığı göstermektedir. Sizlerde pergola ve tente gibi ihtiyaçlarınızı firmamız doğrultusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Açık alanlara tasarlayıp kurduğumuz tente sistemlerinde de sonrasında yaşanacak olan her türlü problemin arkasında durmakta ve sorunları çözmekteyiz. Tente sistemleri sabit tenteler ve açılıp kapanır tenteler olarak ikiye ayrılmaktadır. Açılır kapanır tentelerde ise iki sitem kullanılmaktadır.

Bunun biri manuel tente sistemi iken diğeri elektrikle açılıp kapanabilen otomatik tente sistemleridir. Manuel tenteler eskiden fazla kullanılırken günümüzde daha ender kullanılmaktadır.
Küçük iş yerlerinde veya balkon bahçe gibi özel mülkiyet alanlarında olabilir. Elektrikli tente sitemlerimiz ise her alanda kullanılan bir sistemdir. Büyükçekmece pergole firması olarak iş yerlerine, büyük alanlara ve pergola sistemlerine otomatik tente sistemi dediğimiz elektrik ile çalışan tente sistemlerini kurmaktayız.

Otomatik tente sistemlerimizin kullanım kolaylığı manuel sisteme göre çok daha iyidir. Açılır kapanır tente sistemlerimiz su ve kar gibi olumsuz koşullardan etkilenmez. Her daim kuru kalmanızı sağlar. Birinci sınıf malzeme kullandığımız tente sistemlerimizde su geçirgenliği sıfırdır.

Pergola sistemlerimizi tente, ile kapattığımızda evinizden bağımsız ikinci bir odaya sahip olabilirsiniz. Yağmurdan ve soğuktan koruyan bu sistem yaz aylarında açıldığı zaman açık havadan faydalanabileceğiniz kış aylarında kapandığı zaman ise bir kış bahçesini andıran sistemdir. Kullanımı, bakımı ve temizliği kolaydır. Uzun ömürlü bir sistemdir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir