Bahçeşehir Pergola

Bahçeşehir Pergola

Pergola dünyasında çözüm uzmanı elemanlarımız, yerinde montaj seçeneklerini sunuyor. Kullanım alanı oluşturan, yağmur, kar ve güneş gibi olumsuz etkenlere karşı koruma sağlayan pergola sistemi, motorlu özelliğe sahiptir.
Bahçeşehir pergola tente sistemi, yağmurlu havalarda pratik bir şekilde kapatma işlemi gerçekleştiriyor. Çadır sistemi su geçirmediği gibi aynı zamanda güneşin olumsuz etkilerini de izole ediyor. Bu özellik sayesinde büyük çay bahçelerinde ve kış bahçelerinde pratik çözüm sunuyor.

Bahçeşehir Pergola tasarımları balkon, teras, kapı önü ve kış bahçesi gibi yerlerde kullanılabilir. Ölçü alma, ölçüye göre üretim ve ölçü sonrası montaj gibi kısımlardan oluşan pergola hizmet programı, aynı gün kullanım imkanı sunan pratik bir yöntemdir. Bahçeşehir pergola firması elemanlarımız deneyimli olmakla birlikte, ölçü alma konusunda oldukça başarılıdır. Pergolanın yüksekliği, açılımı ve kullanım mekanizması ölçü alma işlemi esnasında dikkatli bir şekilde hesap edilmektedir.

Bahçeşehir Pergola Tente

Bahçeşehir Pergola Tente

Güncel özellikleriyle dikkat çeken pergola tasarımları aynı zamanda birçok renk seçeneğine sahiptir. Bahçeşehir pergola tente firmamızın deneyimli elemanları ölçü alma işlemi sonrasında yapının dekor özelliğine uygun renk seçeneği sunmaktadır. Renk seçeneği bakımından pergola ürünlerimiz oldukça zengindir. Renkler güneşe ve soğuk havaya karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar pergola tasarımlarımız görsel özelliğini korumaktadır.
Hizmet programımız randevu sistemine bağlıdır. Randevu almadan servis hizmetimiz her hangi bir işlem yapmamaktadır. Bahçeşehir pergola ekspertiz randevu işlemlerinde müşteri hizmetlerimiz gün boyu hizmet vermektedir ve istediğiniz zaman zarfında randevu oluştura bilirsiniz.

Pratik ve kullanışlı özellikleriyle motorlu pergola sistemleri konusunda firmamız 24 saat boyunca çözüm üretmektedir. Hafta sonları, hafta içi ve özel günler bizim için çalışma saatidir. Mesaimizi müşterimiz belirlemektedir. Esnek mesai saatleri kategorisinde herkes için profesyonel çözüm seçeneği sunuyoruz.

Bahçeşehir Tente

Tasarım işlemi öncesinde elemanlarımız ilk aşamada yerinde inceleme yapar ve ölçü alır. Ölçü alma işlemi için müşterimiz öncelikle müşteri hizmetlerimizi aramalıdır. Bahçeşehir Tente randevu oluşturma işleminde isim, soy isim, adres, telefon ve uygulama alanı konularında güncel bilgiler vermelidir. Müşterimizin uygun gördüğü saatte inceleme işlemi gerçekleştiren firma elemanlarımız ölçü ile işe başlar. Tentenin açılma alanı, kullanılacak malzemeler, çadır rengi, motor sisteminin kurulumu ve renk seçenekleri gibi konular bu aşamada netliğe kavuşmaktadır.

Bahçeşehir Tente firmamız yerinde inceleme işleminde elemanlarımız öncelikle müşterimizin isteklerini dikkate almaktadır. Müşterimizin istediği modeli titiz bir şekilde değerlendiren elemanlarımız, talebe uygun model seçeneği oluşturarak özel bir tasarım meydana getirmektedir. Tente dünyasının en renkli ve en kullanışlı tasarımları firmamızın hizmet programı içerisinde yer almaktadır. İş yeri, bahçe ve balkon için tente tasarımları yerinde yapılan ölçümler sonunda hazırlanmaktadır.

Ekspertiz elemanlarımızın yerinde gerçekleştirdiği inceleme işlemi sonrasında en uygun pergola sistemi oluşturulur. Pergola kurulumunda güncel yöntemleri tercih eden şirket elemanlarımız ölçü alma işlemi esnasında dikkatli hareket etmektedir. Ölçü alma işlemi sonrasında kullanılacak malzeme konusu da bu kategoride belirlenir. Motorlu tasarımlarda özel açılabilir kollara sahip tasarımlar tercih edilir. Motorsuz sabit kapatma işlemlerinde de yine tercih müşterimize aittir.

Motorlu tasarımlarda çadırı dışarı doğru açabilen kollar, motorlu bir sisteme bağlıdır. Bu motorlu sistem, kayışlı bir sisteme bağlıdır ve bu kayış sistemi pergolanın açılıp kapanmasında etkili rol oynamaktadır. Açma ve kapama gibi işlemi seri bir şekilde gerçekleştiren motorlu pergola sistemi, yedek parça desteği sayesinde uzun ömürlü özelliklere sahiptir. Manuel ve motorlu tente seçenekleri, kaliteli ve aynı zamanda kullanışlı özelliklere sahip pratik tasarımlardır.

Tasarımın planı çizildikten ve model tercihi yapıldıktan sonra pergolada üretim safhasına geçilir. Üretim işlemleri tesislerimizde gerçekleşir ve bu işlem uzman ekip tarafından takip edilir. Pratik özelliklere sahip olan pergola sistemi teknolojik anlamda modern özelliklere sahiptir. Teknolojik anlamda kullanım kalitesine sahip olan pergola sisteminde kullandığımız malzemeler birinci sınıf özelliklere sahiptir.

Bahçeşehir Pergola Fiyatları

Bu kategoride müşterimizin merak ettiği konulardan biri de fiyat konusudur. Fiyatlandırma işlemi ilk aşamada belirlenmektedir ve uygun fiyat seçenekleri ilk aşamada değerlendirilmektedir. Pergolanın genişliği, motor özelliği ve kumanda özelliği gibi konular fiyatı doğrudan etkiler. Pergolanın açılım alanı, kullanılan çadır ve ışıklandırma sistemi tasarımın fiyatını etkileyen diğer konulardır. Firma elemanlarımız bütün bu konuları dikkate alarak teknolojik anlamda profesyonel özelliklere sahip tasarım oluşturmaktadır.
Güncel, hızlı ve etkili montaj özelliği ile göz dolduran pergola tasarımlarımız, bir çok alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Özellikle teras uzatma işlemlerinde bu tasarımlar birinci sınıf özelliklere sahiptir. Dönerci, cafe ve çay bahçesi gibi yerlerde güneş ve yağmurdan etkilenmemek için açılıp kapanabilen pergola modellerimiz tercih edilmektedir.

Pergola sisteminin motorlu olması, kumandalı olması ve açılıp kapanması, tasarımın kullanım kalitesini artırmaktadır. Motorlu olması, elle açma ve kapama işleminde büyük kolaylık sağlamaktadır. Manuel modeller, genellikle market ve manav reyonları için kullanılır. Büyük mekanların kapanmasında motorlu modeller tercih edilir. Her mekan için elemanlarımız tente ve pergola çözümleri sunmaktadır.
Fiyatlandırma işleminde piyasa fiyatları ciddi anlamda problem oluşturmaktadır. Metal özelliği sayesinde dayanıklı ve kullanışlı olması, bu tasarımlara olan ilgiyi artırmıştır. Sert rüzgarlar veya şiddetli fırtınalara karşı dayanıklı olması, bu tasarıma olan ilgili artırmıştır. Paslanmaz metalik özellik, yağmur, güneş ve kar gibi etkenlere karşı dayanıklı çadır sistemi, pratik kumandalı motor sistemi ve uyumlu dekorasyon özellik, bu tasarımların tercih edilmesinde önemli rol oynayan etkenlerdir.

Similar Posts

One Comment

  1. Başakşehir de bulunan müstakil yapımıza cam ve pergola sisteminden oluşan kış bahçesi inşa ettik. Tavsiye üzerinden firma ile iletişime geçerek ön bilgi alarak kendilerini net ölçü alabilmek için misafir ettik ve güler yüz ve anlayışla bir ortam sergiledik gayet mütevazi bir şekilde fiyat anlaşması yaparak işleri kendilerine verdik. Montaj günü geldiğinden dedikleri gibi zamanında başlayıp ve zamanında teslim etmek için çabaladılar ancak olumsuz hava şartları ve şiddetli yağış buna müsaade etmedi ancak 3-4 gün sonunda işimizi sağlıklı ve dilediğimiz şekilde teslim ettiler. Gerçekten işini hakkıyla yaptıkları İçin arkadaşlara minnettarız. Tavsiye olarak çalıştım ve tavsiye ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir