Hemen AraWhatsapp Ara

Kış Bahçesi

Kış bahçesi, özellikle son yıllarda oldukça popüler olmuştur. Restoranlar, kaffeler, turizm merkezleri bu alanda büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Cam mekandan meydana gelen kış bahçeleri, yaz – kış demeden bahçenin orasında, görselliğin hat safhada olduğu bir alanda olmanızı sağlar. Peki Kış Bahçesi Nedir?

Kış Bahçesi Nedir ?

Kış bahçesi konusunda bireylerin en çok merak ettiği konulardan birisi kesinlikle “Kış Bahçesi Nedir ?” sorusu olmaktadır. Bahçeler, yaz ve bahar aylarında vazgeçilemeyen, gün boyunca açık havada oksijen alabildiğimiz, sıkıntılardan uzaklaştırıp; ruhu dinlendiren doğal ortamlar olarak öne çıkmaktadır. Fakat kış aylarına gelindiğinde; havalar belirli bir sıcaklığın altında indiğinde bahçe kültürünü yaşatamıyoruz.

Kış Bahçesi

Kış Bahçesi tam da bu noktada bireylerin hizmetine giriyor. Eskiden pek önem gösterilmeyen balkonla şuanda oldukça güzel dekor edilen muhteşem yaşam alanları haline getirilirken, kimi evlerde de kapalı kış bahçesi uygulaması yapılmaktadır. Özellikle villalar ve siteler için tasarlanan Kış Bahçesi , yaz ve bahar aylarında kendimizi atıp ferahlatığımız bahçelerimizde; kış aylarında da aynı etkiyi tadabilmek için vardır.

Kış Bahçesi 2020 Modelleri

Kış bahçesi 2020 modelleri; yakalanan yeni trendle birlikte görsellik açısından oldukça gelişmiş modellerin yer aldığı geniş bir kar teladır. Kış bahçesi 2020 modelleri ile birlikte; yaz aylarında ayrılmak istemediğimiz bahçelerinden kış aylarında da aynı şekilde ayrılmak istemeyeceğiz. Son kış bahçesi 2020 modelleri; genel olarak sadeliğin ön planda tutulup, modernliğe önem verilen ve bunun yanı sıra olabildiğince zarif duran modeller olarak dikkat çekmektedir.

Kış Bahçesi 2020 modelleri arasında yer alan modeller genel olarak manzara odaklı 4 tarafı camla kaplı modeller olmaktadır. Fakat bunların yanı sıra yine üstünün kapalı olmasını isteyen, ya da farklı malzemelerle inşa edilmesini isteyen kişiler için farklı Kış Bahçesi 2020 modelleri de bulunmaktadır.

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi sistemleri, çalışma mantığı açısından normal bir konuttan farksızdır. Nasıl ki, balkona pvc ya da cam balkon uygulaması yapılıyor; aynı uygulamanın biraz daha gelişmiş şeklinin bahçelere yapıldığını düşünebilirsiniz. Otomatik açılır kış bahçesi sistemleri, kayan camlı kış bahçesi sistemleri , ısı camlı kış bahçesi sistemleri ve çok daha fazla sistemi içerisinde barındıran bu sistemler; yine beğendiğiniz modele göre farklı şekillerde uygulanabilmektedir.

kış bahçesi sistemleri

Kış Bahçesi sistemleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta; ihtiyacınız uygun sistem tercihinde bulunmaktır. Eğer fazla fonksiyonel bir şey olmasını istemiyor, “yaşam alanı oluşsun yeter” diyorsanız; bu durumda standart kış bahçesi sistemleri önerisinde bulunabiliriz. Fakat, “ben yaz aylarında camların tamamen açılmasını istiyorum”, “ben çatının açılmasını istiyorum” gibi farklı fikirleriniz bulunuyorsa; bu durumda fonksiyonel kış bahçesi sistemleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Kış Bahçesi Fiyatları

Kış bahçesi fiyatları istenilen modele; yapılacak olan sisteme ve bunun yanı sıra ek bir düzenleme yapılıp yapılmayacağı durumuna göre farklılık göstermektedir. Net bir fiyatı bulunmayan kış bahçesi fiyatları noktasında en önemli konu kalitedir. Kalite yükseldikçe, fiyatlar da doğru orantıda artmaktadır.

Çoğu kişi Kış bahçesi fiyatları noktasında büyük bir hata yapıyor. Kalite değil, fiyat ucuzluğuna bakıyor. Piyasanın altında kış bahçesi fiyatları olduğunu görürseniz; bilin ki bu kış bahçesinin size ileride doğuracağı maliyet çok daha fazla olacaktır. Bir kereliğine  yaptırdığınız kış bahçesinin fiyatlarının, yine bir kereliğine verilmesi taraftarıyız. Yapıldıktan sonra meydana gelecek soğuk geçirme, sistem arızalanması v.s. gibi durumlar için ayrı ayrı ek ödemeler yapmak sizi asla memnun etmeyecektir. Bu yüzden kış bahçesi fiyatları araştırması yapanlara; fiyatın değil kalitenin önde tutulması gerektiğini belirtebiliriz.

Kış bahçesi fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum (1)

  • Damla| Mayıs 9, 2020

    Metrekare fiyatınız ne kadar yapmayı düşünüyorum yerimiz başakşehirde iletişim olarak mail atarsınız

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir