Avcılar Pergola

Pergola zamanla yarışan ve bu süre zarfında estetik özelliklere sahip olan pergola sistemleri, saçak anlamında geliyor. Bu Latince kelime Türkçeye geçmiştir ve günümüzde aynı anlamda kullanılmaktadır. Yeni nesil teknolojik özelliklere sahip olan Avcılar Pergola tasarımlarımız her mekan için kaliteli çözüm seçeneği sunmaktadır.

Avcılar Pergola

Balkon, pencere, teras ve benzeri birçok yer için tercih edilen bu tasarımlar işletmeler için büyük kolaylık sağlıyor. Çay bahçeleri, kafeler, restoranlar ve konferans alanları için pergola sistemi etkili koruma sağlıyor.
Yaz aylarında kızgın güneşin etkisi fazladır ve bahçede güneş altında oturmak zordur. Bahçe, balkon ve benzeri yerlerde güneşin olumsuz etkisini ortadan kaldırmak için pergola sistemi önemlidir. Bu sistem motorlu bir sistemdir ve kısa sürede büyük bir alanı üstten kolaylıkla kapatabilir. Su geçirmez çadır, metal özelliklere sahip olan ve açılabilir kol sistemi, pergolanın en önemli unsurunu teşkil ediyor.

Avcılar Pergola Sistemleri

Güneşin etkisinin yanı sıra aniden bastıran yağmur da bahçede oturanlar için ciddi sorun teşkil ediyor. Çay bahçesi, dönerci, restoran ve cafe gibi yerlere ait bahçelerde Avcılar pergola sistemi kullanışlıdır. Yağmurun aniden bastırması durumunda motorlu pergola sistemi kumandalı sistemin yardımı ile hareket ederek saniyeler içinde tavanı kapatır. Bu durumda bahçedeki müşteriler çaylarını yudumlamaya devam eder.
Bu tasarım için öncelikle bizimle irtibata geçmeniz ve randevu almanız gerekiyor. Randevu alma işleminde kimlik bilgileri, adres bilgileri ve diğer bilgiler önemlidir. Bu bilgilerin güncel olması gerekiyor. Güncel olmayan bilgiler zaman kaybına neden oluyor ve bu durumda yeniden randevu alınması gerekiyor.

Randevu saati geldiği zaman elemanlarımız kısa sürede adrese ulaşıyor. Gelmeden önce telefon açan servis elemanlarımız seri bir şekilde ölçü alıyor. Ölçü alınırken ilk aşamada yükseklik ve genişlik konusu açıklığa kavuşturuluyor. İstenilen yüksekliğe pergola sistemi kurulabilir. Ayrıca isterseniz ışıklandırma ekleyebilirsiniz. Otomatik motorlu Avcılar pergola sistemi kumandalı olduğu için açma ve kapama işlemi için artı bir işleme gerek kalmıyor.

İyi araştırılmış, kalitesi ve güvenilirliği test edilmiş bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ömürlük hizmet ve montaj garantili.

Avcılar Pergola Sistemleri

Yapısal anlamda kullanışlı olan pergolalar, elektrikli enerji ile çalışan motor sistemine sahiptir. Bu motor sistemi kumandalı özelliklere sahip olması nedeniyle uzaktan kontrol edilebilir. İşletmeler için motorlu sistem ekstra bir işçilik gerektirmez ve kolay bir şekilde tente kullanım imkanı sunar. Tente dünyasının en kaliteli ürün seçenekleri firmamızın listesinde yer alıyor. Elemanlarımız her zaman için bu konuda çözüm üretmektedir ve her mekan için sağlıklı tente/pergola çözümleri sunuyor.

Avcılar Tente

Güneşin ve yağmurun etkisini ortadan kaldıran tente dünyası, rüzgara karşı dayanıklı şemsiye özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım kalitesine sahiptir. Pencere, balkon ve teraslar için tente yaptırmak isteyenler müşteri hizmetlerimizi araması yeterlidir.

Tenteler manuel veya motorlu özelliklere sahip olabilir. Firma olarak tente veya pergola kategorisinde yer alan bütün tasarımlar konusunda çözüm üretiyoruz. Müşterimiz, istediğiniz modeli sorunsuz bir şekilde üretiyor ve montajlıyor. Ekibimiz ölçü alma, üretim ve montaj kategorisinde hizmet vermektedir.

Avcılar pergola firması tarafından alınan ölçüler doğrultusunda elemanlarımız özel bir imalat planı oluşturuluyor. İmalatın ardından elemanlarımız tekrar randevu alıyor. Bu Avcılar pergola randevu montaj işlemi içindir. İşletmenin veya şahsın uygun gördüğü zaman diliminde elemanlarımız montajı gerçekleştiriyor. Montajlama ekibimiz işin uzmanı elemanlardır ve yıllardır bu sektörde hizmet veriyor.

Montajlama işleminde elemanlarımız test işlemi yapmadan teslimat gerçekleştirmiyor. Test işleminde elemanlarımız ilk aşamada motoru çalıştırmaktadır. Kayış sistemi, kumanda sistemi ve dirsek sistemi bu test işlemi esnasında kontrol ediliyor. Test esnasında meydana gelen arızalar tamir ediliyor ve pergola sistemi sağlıklı bir şekilde teslim ediliyor.

Avcılar Pergola Tente

Avcılar Tente Balkon veya teras gibi yerlerin daha kullanışlı olabilmesi için yağmur ve kar gibi etkenlerden etkilenmemesi gerekiyor. Açık havadan maksimum seviyede faydalanmak için teras ve balkonlar için özel kapatma işlemi önemli bir konudur. Otomatik kapatma sistemi sayesinde balkon ve teraslar güneşin ve yağmurun olumsuz etkisinden büyük oranda kurtuluyor.

Neme ve güneşe karşı koruma sağlayan pergola sistemi, su geçirmez özelliği sayesinde oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Yağmur ve kar gibi olumsuz durumlarda aşağıya akmamakla birlikte güneşin etkisi de minimum seviyeye düşüyor.

Gece saatlerinde çay bahçesi veya kafe işletenler için açık hava servis işlemlerinde pergola önemlidir. Akşam saatlerinde yağmurun bastırması ile birlikte bahçe kullanılmaz hale gelebilir. Ancak pergola sistemi kumanda sayesinde kolaylıkla açılabilir ve bu durumda yağmur etkisi ortadan kalkar.
Her mekan için pratik çözüm özelliğine sahip olan Avcılar pergola tente  sistemi güncel kullanım kalitesine sahiptir. Arıza ve benzeri durumlarda elemanlarımız gerekli parçaları tedarik ediyor ve kısa sürede tamir işlemini gerçekleştiriyor. Servis hizmetimiz pergolanın kullanım ömrünü artırmakla birlikte aynı zamanda kullanım kalitesini de üst seviyeye çıkarıyor.

İşletmeler için en önemli konulardan biri sağlıklı çözümlerdir. AVM manav reyonları genellikle dışarıda yer alır. Bu durumda manav reyonunda bulunan meyveler ve sebzeler olumsuz havadan etkilenir. Güneş ve yağmur gibi etkenler meyvelerin çürümesini hızlandırır. Bu nedenle üzerini kapatılması gerekir. Manuel veya motorlu pergola seçenekleri geniş bir alanda yer alan meyve ve sebze reyonunu sorunsuz bir şekilde kapatıyor.
Evde veya iş yerinde bulunan teraslar kapatılmadığı zaman yağmurlu ve sıcak günlerde kullanılmaz hale gelir. Açık havada keyif yapmak isteyenler balkon, bahçe ve benzeri yerlerin kapatılması işleminde pergola sistemini tercih etmektedir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir