Cam Balkon Kapanmıyor

Ev, ofis ve diğer alanlarda kullanılan cam balkonlar belli bir zaman sonra sorunlar doğurmaktadır. Bu sorunların başında cam balkon kapanmıyor veya cam balkon kapatma ayarı nasıl yapılır ? Gibi başlıca etkenler gelmektedir. Zaman içerisinde bir çok etkene bağlı olarak cam balkonlarda özellikle katlanabilir cam balkon sistemlerinde en çok rastlanan bir olay haline gelmiş bulunmaktadır.

Cam Balkon Sorunları

Katlanabilir cam balkon modellerinde zor açılma ve kapanmada zorluklar meydana gelebilir, üretici olarak bu tür olumsuzluklarla karşı karşıya kalındığında tüketiciler hemen rulman yağlaması yaparak sorunları gidermeye yönelik çalışma sergilemektedir Buda doğru bilinen yanlışlar arasında yer alıyor. Cam balkon kapanmıyor gibi sorunlar aşağıda verilen maddelerden kaynaklanıyor olabilir.
* Teker zaman içinde sürdürmeden kaynaklı direnç kaybederek azalmıştır
* Teker yani rulmanlar zamanla aşınma meydana gelerek içten kırılma meydana gelmiştir.
* Kanat ayarı bozulmuş olabilir
* Profil kısmında biriken toz birikintisinden kaynaklanıyor olabilir.
* Zaman içinde sık sık yağlama yapılmışsa
* Kasa profilininde meydana gelen çatlaklıklar
* Fitiller de oluşan kayıplar ve dengesizlikler vb.
Yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok sorun veya sorunlar cam balkonlarınız da kapama sorunlarını meydana getirmektedir. Sizlerde bu tür olumsuzluklar ile baş başa kaldığınız da İstanbul cam balkon servisi ile irtibata geçerek sorunsuz ve uygun fiyat garantisi ile gidermiş olabilirsiniz. Bizlere sayfamızın iletişim bölümünden bilgi ve randevu oluşturabilirsiniz.

Cam Balkon Sorunları

Sizlerde mekanınızı şık bir görünüme veya alanı genişletme soğuk ve sıcak hava akışının önünü kesmek için ideal bir yolla başvurdunuz. Cam balkon sistemlerini yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekse kaliteli ürün kullanmanız sizler için ileri ki vakitlerde yararına olacaktır. Uygun fiyatta kalitesiz yapılan cam balkonlar belli bir süre sonra bir çok sorunlarla sizleri baş başa bırakacaktır. Tüketicilerden aldığımız yoğun şikayetler aşağıdaki gibidir;

1. Hizmet sonrası garanti ve servis sorunları
2. Montaj sorunları
3. Kalitesiz malzemeden kaynaklı hasarlar
4. Kalitesiz işçiliğin doğuracağı hava ve sıvı sızdırmaları
5. Denge ayarları (Açma – kapama sorunları)
6. Cam balkon ipinde hızlı çürüme
7. Rulman teker sisteminden zayıflıklar
8. Çocuk kilidinde yaşanan zorluklar
9. Güvensiz emniyet kilidi
10. Kasa ve paneller de çatlaklıklar
11. Satış sonrası oluşan sıkıntılar.
Yukarıda verdiğimiz cam balkon sorunları siz değerli müşterilerimizden gelen şikayetler üzerinden ele alınmıştır. Sizler de markasını bilmediğimiz veya ucuza mal edeceğim diye ileri ki zamanda yüksek maliyetler ödemek istemiyorsanız doğru tercihler yaparak kaliteli ürünler seçerek cam balkon tasarımlarınızı gerçekleştirmek yararınıza olacaktır. Bizler İstanbul cam balkon ailesi olarak her türlü sorun ve sıkıntılarınızda ücretsiz servis ağımız ile kaliteli yedek parça imalatımız ile hizmet vermekteyiz.

CAm balkonda doğru tercihin tek adresi….

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir