Büyükçekmece Cam Balkon

Büyükçekmece cam balkon sistemleri ev, ofis, iş yeri ve diğer alanların özel camlarla kapatılması veya korunaklı hale getirilmesi için uygulanan işlemleri kapsamaktadır. İstanbul cam balkon firması sizler için bu süreci uzman ekip ve ekipmanlarla yerine getirmektedir. Sizlerin kafanızda tasarladığı ürün ve hizmetleri hayatta geçirmek için 7/24 çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Strüktürel uygulamalarda özel tasarım ve mühendislik hesaplamaları ile inşa edilir. Bu yapı birimlerinde revizyon, güncelleme, sağlamlaştırma ve yeni bir kimlik kazandırma amaçlı müdahalelerde eş değer bir donanım ve tecrübe gerektirmektedir. Cam balkon imalatı tesisimizle ekonomik ve modern ürünlerimizle siz Büyükçekmece halkına hizmet vermekteyiz. Tesisimiz hem üretim hem montaj gibi etkenleri kendi bünyesi içinde iyileştirerek sizlere uygun fiyatta kaliteli hizmet sunmaktadır.

Büyükçekmece Cam Balkon

 

 Büyükçekmece  Cam Balkon Sistemleri

Giyotin cam balkonlar sistemleri; yeni nesil cam balkon olarak bilinir. Dilediğiniz şekilde hareket edilen giyotin cam balkonlar maksimum 4 metre yüksekliği ve 4 metre genişliğe ulaşan tabakalar halinde mantolaması yapılır. Genellik Restoran, kafe , çay bahçesi ve otellerde sıklıkla kullanılabilen cam balkon modelleridir. Kullanışı ve bakımı oldukça pratik olan giyotin cam balkon sistemleri en çok tercih edilenler arasında yerini almaktadır.

Sistem plastik kaplı denge tekerlekler sayesinde sessiz bir şekilde hareket ettirilir. Sistemin bir diğer özelliği ise “koruma paneli” sayesinde el sıkışması gibi olumsuzluklarla karşı karşıya bırakmaz. Kullanımı oldukça basit olan giyotin cam balkonlar motor desteği ve kumanda yardımı ile kolaylıkla hareket ettirilir . Kullanmış olduğumuz mekanik sistemler bakımları zamanında yapıldığı sürece bir arıza meydana getirmez ve firmamız güvencesi ile 5 yıl garanti verilir.

 • Sistem monta edildiği zaman zemin alt kısmı sabit olarak monta edilir. hem güvenlik acısından hem de ürünün uzun ömürlü olması acısından önemlilik taşır.

Büyükçekmece cam balkon hizmetleri olarak İstanbul geneli her alana uyumlu yaz kış 4 dört mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz ve yüksek ısı ve ses yalıtımı ile sağlamlaştırılmış sistemleri dizayn eder.  Kullanmış olduğumuz hizmetler hava – su – gaz gibi olumsuzlukları engelleyerek ortamın havasını bozmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri garantili bir şekilde monte eder.  Kullanmış olduğumuz ürünler şişe cam, düzce cam gibi profesyonel kurumlarla çalışarak birinci kalite ürün imal etmekteyiz. Sizlerde İstanbul cam balkon ailesi ile tüm cam balkon, pvc doğrama ve korkuluk gibi bir çok alanda ve farklı renk ve tasarımlarla hizmet vermeye ve günden güne büyümeye devam etmekteyiz.  Sizlerde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Uzman mühendislik, yüksek kalite ile tüm projelere hitap eden firmamız dilediğiniz yerde; Analiz, kurulum ve iş bitiş garantisi ile bir telefon kadar yakınınızda

Büyükçekmece Cam Balkon Çeşitleri

büyükçekmece rolling roof tavan sistemleri

 

 

 

 

 

 

1.Roolling Roof Cam tavan:  Her mekana uygulanabilecek olan Rolling roof cam tavan sistemleri açılır – kapanır ve sistem üzerinde yer alan paneller sayesinde gün ışığından faydalanabilme özelliğiyle diğer modellere göre bir adım daha önde gelmektedir. Sistem uzaktan kumanda ile rahat bir şekilde hareket ettirilerek ortamın gökyüzü ile buluşması sağlanır. Sistem bir çok özelliklileriyle sıralanabilir. Rolling roof cam tavan sistemleri 4 mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanarak, zengin görünüme ve pratik temizliği ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda sistemin ısı yalıtım özelliğiyle ortamın havasını dengede tutarak tasarruf sağlamış olur.

Yedek parça ve tamir garantisi gibi bir çok kolaylığı ile kafe, restoran, kış bahçesi, teras ve kurumsal alanlarda yeni ve konforlu yaşam alanları sunar.

2.Jaluzili Cam Balkon: jaluzili cam balkon sistemleri diğer camlara göre bir tık daha konfor sağlamaktadır. Isı cam veya çift cam arasına monta edilmiş perdeleme sistemidir. Perde özelliği iki cam arasında monta edilidikten sonra dışarıdan manuel olarak rahatça ayarlanabilir. Sistem her ortama ve alana göre renk seçenekleri ile şekillendirilir. Sizlerde Büyükçekmece cam balkon ile işinizi tek tuşla hal edebilirsiniz.

büyükçekmece jaluzili cam balkon

 • Ürün dışarıdan gelebilecek toza kire karşı üstün korama sağlar bu sayede ömürlük hijyen sağlar
 • Stor perde gibi kaba görünümü ortadan kaldırılır.
 • Pratik kullanım sağlar
 • Hava şartlarından etkilenmez
 • Bakım gerektirmez
 • İş yeri, ofis ve okullarda sıkça tercih edilen modeldir.

Büyükçekmece cam balkon

3.Sürgülü Cam Balkon: Büyükçekmece cam balkon firması olarak bir çok alana hitap ederek işimizi harfiyen yerine getirmekteyiz, sürgülü cam balkon sistemleri artık sadece tek bir yerle sınırlı kalmayıp her alanda pratikliği ile hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Oto yıkama, rent a car, garaj ve bir çok alanda yer kaplamayan özelliği ile her alana uygun olarak dizayn edilmektedir. Eşitler arasında su sızdırması ve hava akışı olması gibi durumlar söz konusu bile değildir. Kullanımı oldukça basit olan sürgülü cam modeller 6 ile 9 ay arasında bir yağlama yapılarak hareket edilmesini kolaylaştırarak zorlukların önüne geçebilirsiniz.

Büyükçekmece katlanır cam balkon

4. Katlanır Cam Balkon: En çok tercih edilen modeller arasında ilk sırada yerini almaktadır. Hemen hemen her evde farklı mekanlarda aynı modeller kullanılmaktadır.  Katlanır sistem cam balkonlar her alana rahatlıkla sığdığı gibi kullanış bakımından da oldukça rahattır. Cam balkon kullanıcılarının tamamında almış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde her hangi bir olumsuzluk ile karşı karşıya kalmadıkları tespit edilerek aynı model üzerinde sürekli gelişme göstererek birinci kalite üretimlerimiz ile faaliyetlerimizi yerine getirmekteyiz. Sizlerde cam balkon kapatma gibi durumlarınızda firmamız ile iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Büyükçekmece Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon fiyatları bir çok model, desen ve diğer ölçü ve renk seçimlerine göre farklılık göstermektedir.  2020 yılı içinde cam balkon fiyatlarında bir önceki senelere göre aşırı bir ardıç söz konusu değildir. Fiyatlarımız bir çok firmaya göre en uygun fiyat ve imkanlarla müşterilerimize kendi imalatımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlerde cam balkon fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis ağımız ile yerinde keşif yaparak en uygun fiyatları müşterilerimize sunmak için çalışmaktayız.

Cam Balkon Sistemini Nasıl Yaptırılır ?

Cam balkon sistemi farklı birçok alanda uygulanabilmesi ile ayrıcalıkla alanların yaratılmasına destek oluyor. Balkon, teras ve kış bahçesi uygulamalarında yararlanabileceğiniz cam balkon uygulaması bunun yanı sıra ofis bölme, cafe ya da restoran gibi dükkanlar içinde uygulanabilmektedir. Cam balkon sistemi balkonunuz ebatlarına ve şekline göre hazırlanır. Sadece balkon değil kullanmak istediğiniz alana göre kanatlar planlanarak uygulamaya yer açılır. Bu tasarım uygulamasının hazırlanmasında ise profesyonel desteği firmamızdan talep edebilirsiniz. Büyükçekmece cam balkon sistemleri uygulamasından nasıl bir tasarıma yer açmak istiyorsanız firmamız müşteri hizmetleri ile görüşerek gerekli desteği edinmeniz mümkün. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz kısa sürede belirttiğiniz adresinize erişim sağlayarak uygulama hakkında bilgilendirirken fiyat teklifini de size iletecektir.

Cam Balkon Sisteminin Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Son yıllarda en popüler dış alan uygulaması olarak bilinen cam balkon sistemleri binalara estetik ve şık bir görüntü sunması ile de biliniyor. Cam balkon sistemleri sadece balkonlarda değil daha birçok alanda uygulamanın yapılmasına olanak vererek ayrıcalık sağlamaktadır. Cam balkon sisteminin avantajlarından yararlanmak için uygulamanın yapılacağı alan ile ilgili firmamızdan destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz kısa sürede uygulamanın yapılacağı yeri ziyaret ederek detaylı bilgilendirmeyi de sizlere sunar. Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma çalışmanın ebatları ve uygulanacak olan alan genişliğine göre değişim gösterir. Cam balkon uygulamasının maliyeti ise ısı tasarrufu sağlaması ile de birkaç sene içinde bedelini çıkarabilirsiniz.

Cam Balkon Sık Sorulan Sorular

Cam balkon yaptırmadan önce müşterilerimizin birçok sorularla baş başa kalmaktadır. Bizlerde sizin için en çok sorulan soruları derleyip bir araya getirdik.

Cam balkon modelleri su sızdırır mı ?

Bu soruya %100 hayır sızdırmıyor desek yanlış olur. Cam balkon modellerinde yağışlı havalarda %2 oranında bile olsa su sızdırabiliyor. Yağışlı havanın etkisi ile buharlaşan camlar nemden dolayı terleme yapabiliyor.

Siyah cam balkon içeriyi gösterir mi ?

Siyah cam balkonlar ortamın aydınlığına göre ışık geçirebiliyor çok az olsa da. Sade bir ortamda içeriyi göstermez.

Cam balkon kullanımı yasak mı ?

Hayır cam balkon kullanımı yasak değildir. Yönetmeliğin verdiği kurallar çerçevesinde kullanılabilir.

Cam balkon renkleri nelerdir ?

Cam balkon renkleri 5 renkten ibarettir. Genelde;

 • Şeffaf beyaz renk cam balkon
 • Füme (Siyah) renk cam balkon
 • Mavi renk cam balkon
 • Yeşil renk cam balkon
 • Bronz renk cam balkon

Cam balkonda hangi fitil kullanılmalı ?

Cam balkon yaptırırken mutlaka bu soruyu sormanız ve kullanılan ürünün kalitesi sizlerin yararına olacaktır. Cam balkon modellerinde genelde 4 farklı fitil kullanılmaktadır. Bunları sıralamak gerekirse;

 • Plastik fitil: Kısa ömürlüdür. Su ve güneş ışınlarından gelen sıcaklıkla belli bir zaman sonra sararmaya ve kırılmaya yol açar.
 • Kauçuk fitil: Piyasada çok az tercih edilen fitil modellerinden biridir. Plastik yapısı nedeniyle pek kullanılmaz.
 • Alüminyum fitil: Müşterilerin en çok tercih ettiği ve son dönemlerde kullanımı giderek artan fitil çeşitlerinden biridir. Uzun ömürlülüğü sayesinde yaygın alanda kullanılır.
 • Alüminyum kıl fitil: Alüminyum kıl fitil ise en çok kullanılmak istenen ancak fiyatından dolayı en az tercih edilen modellerdin biridir. Kıl fitiller %100 hava ve suya karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

İstanbul Cam Balkon Olarak Diğer Ürün ve Hizmetlerimiz

 • Askılı cam balkon
 • sürgülü cam balkon
 • Kelebek cam balkon
 • Otomatik cam balkon
 • Senkron-ize katlanır sistem
 • Askılı cam balkon
 • Tente branda hizmetleri
 • Pvc doğrama
 • Küpeşte
 • Korkuluk
 • Asma Tavan
 • Raylı Tente
 • Sabit tente
 • Pergola sistem
 • Duşa kabin gibi bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışmalarımızı 4 mevsim sürdürmekteyiz..

 

 

 

Similar Posts

8 Comments

 1. Dairemizin balkonuna yapmış olduğunuz cam balkon harika oldu renkli olması ayrıca bir hava kattı daireye hem malzeme olarak hem çalışan arkadaşların pratikliği mükemmeldi ellerinize sağlık

 2. Kiler olarak kullandığımız terası harika bir işçilik ile bambaşka bir hale getirdiler. Açılır kapanır çatı ve cam balkon sistemlerinin bir arada kullanıldığı alan harika bir kış bahçesi oldu. Açıkçası bu kadarını beklemiyordum bu kadar şok bir görüntü kalite beni çok şaşırttı Büyükçekme cam balkon firması ile çalıştığım İçin çok memnun kaldım ben denetim tecrübe sahibi oldum sıra sizde böylesi yok diyebilirim

 3. Oldukça memnun kaldım cam balkon konusunda gayet başarılılar. Çok yardımcı oldular ve çalışanlar çok ilgili alakalıdır. Tavsiye ederim. Çok araştırmama ve kullandıkları malzemede yaptırmış olduğum cam balkondan bir çok firmaya göre daha uygun daha kaliteli olduğunu gördüm. Herkese tavsiye ederim 👍👍

 4. Yeni açtığımız işletmemiz için tercih etmiş olduğumuz İstanbul cam balkon firmasının bize sunduğu ilgi alaka ve hoşgörü için çok minnettariz. Cam balkondan çok memnun kaldık. Çekinmeden tercih edebilirsiniz.

  1. Bizi tercih ettiğiniz için öncelikle teşekkür ederi. Güzel yorumlarınızdan dolayı minttarız. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

 5. Camlar gerçekten mükemmel tüm emekçi arkadaşların ellerine sağlık işin hakkını en iyisini verdiğini düşünüyorum teşekkür ederim İstanbul cam balkon firmasına

 6. Camlar gerçekten mükemmel tüm emekçi arkadaşların ellerine sağlık işin hakkını en iyisini verdiğini düşünüyorum teşekkür ederim firma ve çalışanlarına

 7. Kesinlikle tavsiye ederim işçilikleri on numara balkonumuz harika oldu erdem beye ve ekibine çok teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir