Beylikdüzü Pergola

Latince Pergule kelimesinden türeyen pergola, saçak anlamındadır. Saçak, balkon, teras ve benzeri yerlerde güneş ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarından korunmak için yapılan bir tasarımdır. Manuel Beylikdüzü pergola modelleri manav, market ve benzeri yerlerdeki sebze reyonlarında sıklıkla kullanılır. Yağmur ve güneşin etkisini minimum seviyeye düşüren bu tasarımlar kolay kullanım özelliğine sahiptir.

Beylikdüzü Pergola

Balkon, teras ve çatı gibi yerlerde öne doğru çıkıntı oluşturan pergola sistemi motorlu özelliği ile dikkat çekmektedir. Motorlu olan tasarımlar kumandalıdır ve kısa sürede açma ve kapama yapabilir. Beylikdüzü pergola firmamızın motorlu pergola tasarımlarında bulunan motor sistemi, saniyeler içerisinde açma ve kapama yapar.

Beylikdüzü Pergola Sistemleri

Motorlu tasarımın kullanıldığı yerlerde aniden yağmurun bastırması durumunda motorlu pergolayı çalıştırdığınızda saniyeler içinde tavan kapanır. Bu şekilde çay bahçesinde oturanlar yağmurun etkisinden korunur. Pratik tasarım özelliğine sahip Beylikdüzü pergola sistemleri tasarımlarımız aynı zamanda güneşin etkisini de minimum seviyeye düşürmektedir. Yakıcı güneşin etkisinden koruyan pergolalar oldukça kaliteli kullanım özelliğine sahip tasarımlardır.

Beylikdüzü Pergola Sistemleri

Teras, balkon ve benzeri birçok mekanda kullanılan pergola tasarımları motorlu kayışlı özelliği ile oldukça kalitelidir. Beylikdüzü pergola firmamız, arıza veya tamir gibi konularda da servis çözümleri sunmaktadır. Servis ve parça imkanına sahip pergola tasarımlarımız, istenilen süre zarfında montajlanır ve kullanıma sunulur.
Bu sistemin oluşturulması işleminde ilk aşamada keşif işlemi yapılır. Keşif işlemi yapılmadan sağlıklı bir tasarım oluşturulamaz. Beylikdüzü pergola elemanlarımız keşif için adrese ulaşır ve yerinde inceleme işlemi gerçekleştirdikten sonra ölçüleri alır. Pergolanın genişliği, yüksekliği, motor sistemi, çadır sistemi ve ışıklandırma sistemi keşif ekibi tarafından belirlenir. Keşif ekibinin belirlediği ölçüler doğrultusunda elemanlarımız özel montaj planı oluşturur.

Keşif ekibimizin ilk hedefi müşterinin beklentisine uygun tasarım işlemi gerçekleştirmektir. Keşif elemanlarımız müşterimizin isteklerini dinledikten sonra katalogdan bazı örnekler göstermektedir. Bu örnekleri inceleyen müşterimiz en uygun modeli seçiyor.

Beylikdüzü Tente

Beylikdüzü Tente fiyatlandırma işleminde ölçü, tercih edilen malzeme, artı işçilik ve ışıklandırma gibi etkenler etkilidir. Manuel modellere nazaran motorlu modeller fiyat bakımından farklıdır. Restoran, cafe, çay bahçesi, balkon, teras ve benzeri bütün mekanların daha kullanışlı bir hale gelebilmesi için pergola sistemine ihtiyaç vardır.

Kullanım özelliği bakımından birinci sınıf özelliklere sahip bu tasarımlar, yedek parça desteklidir. Arıza veya benzeri durumlarda elemanlarımız yerinde inceleme yapar ve arızanın durumuna göre tamir programı oluşturur. Oluşturulan tamir programının ardından kısa sürede pergola sistemi oluşturulur. Yaz aylarında kızgın güneş ve yağmur, kış aylarında kar yağışı ve rüzgar gibi etkenlerden korunmak için pergola sistemine ihtiyaç vardır.

Beylikdüzü Pergola Çeşitleri 

Kullanım kalitesi bakımından diğer tasarımlardan çok daha farklı özelliklere sahip olan pergola tasarımlarımız renk seçeneğine ve model seçeneğine sahiptir. Renkler genel anlamda dekorasyon çalışmaları ile uyumludur. Bina dış tasarım ve renk özelliklerine uygun pergola modelleri, uzman ekibimiz tarafında oluşturuluyor.

Pergola sistemleri avantajları konusunda bilgi almak için ilk aşamada pergola sistemi hakkında bilgi sahibi olmak gerekiyor. Pratik ve aynı zamanda motorlu özellikleriyle kolay kullanım imkanı sunan pergola tasarımları kısa süre zarfında kapatma çözümleri sunuyor. Pergolanın avantajları şu şekilde sıralanabilir:
Öncelikle güneş ve yağmur gibi etkenlerden maksimum koruma sağlar. Güneşin yakıcı etkisini ortadan kaldırır ve huzurlu bir ortam oluşturur.

Motorlu olması nedeniyle kolay açılır ve kapanır özelliklere sahiptir. Motor sistemi kayışlıdır ve bu sistem ağır pergola sisteminin hareket kabiliyeti kazanmasında etkili rol oynar. Motorlu sistem kumanda sistemine bağlıdır.
Motorlu ve kumandalı oluşu pergolanın açılmasında ve kapanmasında büyük kolaylık sağlar. Her hangi bir güç kullanmadan büyük bir alanın üst kısmı saniyeler içerisinde kapatılabilir.

Uzman işçi kadrosuna sahip firmamız bu kategoride gerekli kaliteli işçilik konusunda çözüm üretmektedir.
Pergolalar ışıklandırma sistemine sahip bir tasarımdır ve akşam saatlerinde bahçe veya terasın sağlıklı bir şekilde kullanımını sağlar.

Sağlıklı ve etkili özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlayan pergola sistemi, servis özelliğine sahiptir. Parça destekli servis seçenekleriyle firmamız çözüm üretmeye devam etmektedir.

Yerinde montaj işlemleri ile zaman kaybetmeden pergola tasarımı oluşturan firmamız, işin uzmanıdır. Kaliteli çadır, metal mekanizma, motor sistemi ve kumanda sistemi pergolanın kullanım kalitesini artırmaktadır. Keşif işlemi ile elemanlarımız ilk aşamada ölçü almaktadır. Alınan ölçüler doğrultusunda pergolanın genişliği ve yüksekliği hesap edilmektedir. Kullanım alanı müşteri tarafından belirlenmektedir ve ekibimiz bu kategoride müşteri beklentisine cevap vermektedir.

Ölçüler alındıktan sonra pergolanın imalatına geçilmektedir. İmalat işleminde alınan ölçüler dikkate alınır ve imalat kısa sürede gerçekleşir. İmalatın ardından müşterimizin uygun gördüğü zaman zarfında montaj yapılır ve aynı gün pergola kullanıma sunulur.

Beylikdüzü Pergola Fiyatları

Beylikdüzü pergola fiyatları istenilen boyut ve ebatlara göre değişiklik gösterdiği gibide; Motorlu pergola, motorsuz pergola, yarım pergola, tam pergola ve ışıklı – ışıksız pergola seçenekleri ile fiyatlandırılmaktadır. Sizlerde pergola ve tente hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Sıcak havalarda güneşin etkisini, yağmurlu ve karlı havalarda nemin etkisini ortadan kaldıran pergola motorlu açılır ve kapanır özelliği sayesinde kullanılmaktadır. Motor sisteminde meydana gelen arızalar, çadırda meydana gelen yırtıklar ve ışıklandırma sisteminde meydana gelen arızalar, uzman ekibimiz tarafından giderilmektedir.
Balkon, teras ve benzeri birçok alanda çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız kısa sürede montajlama yapmaktadır. Keşif ekibinin aldığı ölçüler doğrultusunda elemanlarımız montajı yapıyor. Kir tutmayan özelliği sayesinde uzun süre temiz kalan ve estetik özelliğini koruyan pergola tasarımlarımız, bütün mekanlar için çözüm oluşturuyor.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir