Bahçeşehir Cam Balkon

Bahçeşehir Cam Balkon

Cam balkon sistemleri son yılların en popüler halini almış açık alanların kapatılması ve tente sistemleriyle açılır – kapanır haliyle iyileştirilmiş trend bir çalışmadır.  Cam balkonun bir çok özelliğiyle beraber her  alana gözle görünür bir şıklık kazandırmaktadır.  Bunun yanı sıra yaz ve kış aylarında ısı yalıtım özelliği ile ortamda bulunan ısıyı dengeleyerek hava alışverişini keser. Ortamın kapatılmasıyla beraber uygulanan özel fitiller sayesinde sızdırma gibi olumsuzluklarla karşı karşıya kalınmamaktadır.

Bahçeşehir cam balkon sistemleri; kış bahçesi, balkon ve teras, cafe ve restaurant gibi alanlara sıkça kullanılan bu çalışmalar fiyat ve estetik acından rağbet görerek her alanda kendini göstermektedir. Sizler cam balkon, pvc doğrama, pimapen kapı ve pencere gibi çalışmalarınızı istanbul cam balkon firması ile yaptırarak hem zamandan hemde bütçeniz acısından karlı çıkın.

Bahçeşehir Cam Balkon Sistemleri

bahçeşehir cam balkon

Artık bir çok cafe ve restaurantlara ev sahipliği yapmış cam balkon sistemleri bir çok mekan ve alana sığdırılmış şıklık ve görünümüyle müşterilerinin ilgi odağı haline gelmiştir. Cam balkon sistemlerinin teknolojinin ve talebin fazla olması sebebiyle ürünlerde yenilikler meydana gelmiştir. Çeşitliğin fazla olmasıyla beraber müşterilerinin istek ve önerilerine erken cevap vermekteyiz. Sizlerde Bahçeşehir cam balkon ailesi ile tanışarak işinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

bahçeşehir açılır tente

Kapalı alanlarda sigara kullanımın yasak olmasıyla birlikte açılır tente sistemlerinin fazla rağbet görmesi ile bu alanda çalışmalarımız günden güne artış göstermektedir. Açılır kapanır tente sistemleri cam balkon ile çevrilen alanlarda açılır tente sistemleri kullanış ve estetik açısından büyük önem taşımaktadır. Uzaktan kumanda yardımı ile dilediğiniz kadar hareket ettirebilirsiniz. Kullanışı oldukça basit olan tente sistemleri ısı yatılımı ile ısıyı içeride tutmaktadır. Dayanıklılık ve sızdırmazlığı ile ömür boyu size yardımcı olmak için tasarlanmış bir çalışmadır. Sizlerde mekan ve çatınızı bu şekilde ultra lükse çevirmek istiyorsanız bizi arayın.

Bahçeşehir Cam Balkon Çeşitleri

Cam balkon çeşitleri ürünün kalitesine çeşitlilik ve kullanım alanlarına göre farklılık farklılık göstermektedir. Gerek renk seçeneklerinden gerekse montaj ve kalite bakımından bir çok kriter içermektedir. Sizlerde cam balkon gibi ürün ve hizmetlerimizden bilgi ve randevu almak istiyorsanız bize ulaşın. Ücretsiz keşif ve ölçüm ile her daim hizmetinizdeyiz. Sizlerde aşağıda verilen çeşitlilik bakımından cam balkon gruplandırması ile bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Sürgülü cam balkon modelleri: Sürgülü cam balkon sistemleri dar alanlar için oldukça kullanışlı eşikli veya eşiksiz  özelliği ile ray üzeride hareket eden kullanışlı bir sistemdir.
 • Katlanır Cam Balkon: Sistemin temel özelliği tekerleklerin ve profilin geniş bir tabakaya sahip olmasıdır. Aynı zamanda sistemin çift noktada kilitlenmesi sayesinde hem çocukların güvenliği için hemde rüzgar gibi dış etkenlere karşı dirençlilik göstermesidir. Katlanır cam balkon sistemleri genelikle daire balkonları için ideal olarak tasarlanmaktadır.
 • Giyotin Cam Balkon: Teknolojinin sürekli değişimi ile bir çok noktada kolaylık sağlanmaktadır. Giyotin cam balkon sistemleri motor ve kayış yardımı ile iki yada üç bölmeden oluşan çoğu zaman alt tabakanın sabit kaldığı üst cam tabakanın kumanda yardımı ile hareket edilmesine olanak sağlayan sistemdir. Birçok lüks cafe ve restauratlarda tercih edilen giyotin cam sistemleri hava koşulları ile hızlı hareket sistemiyle ortamı korumaya yardımcı olmaktadır. Bahçeşehir giyotin cam olarak diğer standart camlara oranla daha yüksek performans sağladığını gözler önüne sermektedir.

Cam Balkonda Önemli Olan Verimlilik ve Eksper

Bir çok cam balkon firmaları sadece montaj veya ölçüm gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bizler cam ve  doğrama gibi tüm işlemleri tek bir çatı altında kendi bünyemiz aracılığıyla imalatımız ile işimizi sürdürmekteyiz. Cam balkon kurulumu kadar da ölçüm işlemlerinin pür dikkat ile yapılması gerekmektedir. Firmamız bünyesinde ölçüm için gönderilen ekip arkadaşlarımız her alana uygun özel kesimlerle analiz işlemlerini yerine getirmektedir. Bu işlemin ardından fiyat konusunda bilgilendirilen müşteri ile anlaşmaya varıldıktan sonra üretim aşamasından ürünler hazırlanır ve en kısa süre içerisinde kurulumu profesyonel ekip ve ekipmanlarla yerine getirilir.

Hizmet sonrası sorunsuz müşteri hizmetleri, dilediğin yerde dilediğin zamanda mobil servis yanında…

Hangi Cam Balkon Sistemi Tercih Edilmeli ?

Birçok alanlarda cam balkon sistemleri hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Rağbetin fazla olmasıyla birlikte cam işlerinde hileler artış göstermektedir. Bunlar içinde en çok ısı camlar yer almaktadır. Isı camların yapılması gereken uygun koşullar sadece; şişecam ve düzcam tesislerinde uygun kontrol ve gözetimler altında üretilmektedir. Bizler Bahçeşehir cam balkon olarak işimizi uygun koşullarda altında garantili olarak yapmaktayız.

tek camlı cambalkon

Tek camlı cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar standart olarak 8 mm ile 10 mm kalınlığında değişiklik göstermektedir. Dünya geneli cam balkon veya oda içi cam sistemlerinde en çok tercih edilen cam 8 mm kalınlığında olan modeldir.

Isıcamlı Cam balkon sistemleriIsı camlar iki veya çok sayıda cam tabakaların ardı ardına uygun koşullar altında gazla doldurulacak bicimde fabrika ortamında birleştirilmesidir. Tek katmanlı cam sistemlerine oranla 5 kata varan oranla izolasyon sağlayabilir. Açık alanlar için sıkça tercih edilen modeller arasında ilk sırada yerini almaktadır.

 

Cam Balkon Kanatlarının Avantajları Nelerdir ?

Cam balkon sistemlerinin en temel özelliği kanatlarıdır. Kanatlarının varlığı istenildiğiniz balkonun eski haline dönüştürülmesini sağlarken istenildiğinde ise kapalı ya da yarım kapalı balkon olarak kullanılmasına olanak sunmasıdır. Cam balkon sisteminde kanatlar sadece bu avantajları sunmaz. Bunun yanı sıra içe açılma özelliğine sahip olan kanatlar sayesinden sistemin kolaylıkla temizlenmesi de mümkün olmaktadır. Sizde evinizde ya da iş yerinizde bu sisteme yer vererek avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Cam Balkon Binanın Değerini Etkiler mi ?

Cam balkon sistemleri binaların dış alan görsellerine olumlu etki kazandırarak estetik bir dokunuşa yer verir. Binanın değerine olumlu bir etki sunacak olan cam balkon sistemleri bina satışında da artışa etki eder. Bu sebep ile cam balkon sistemleri satış alanında da bina değerini etkilemesi ile avantaj yaratan bir uygulamadır.

Cam balkon İzolasyonu nasıl yapılır ?

Cam balkon kurulum ve montaj aşamasında bir çok özellik ile dikkat çekmektedir basit gibi görünen iş hataları ileriki aşamalarda büyük sorunlar doğurmaktadır. Sizlerde yapılan montaj sırasında bilmeniz gereken bazı hususlar aşağıdaki gibidir;

 •  Kapak ve iskelet bileşim noktaları hava ve sıvı sızdırmadığından emin olunuz.
 • Yapışacak olan işlemde ısı ses ve sıvı yalıtımına mutlaka öncelik verilmeli akis takdirde ileri ki safha da sorunlar yaşayabilir.
 • Kullanılacak olan malzeme yapıştırıcı , ve contaların suya ve ısıya dayanıklılığı önemli derece iyi olması gerekmektedir.
 • Kullanılan kıl fırçaların sert ve dolgun olması hava ve sıvı giriş çıkışını büyük ölçüde azaltmaktadır.
 • Yapılacak olan gider kanalları meyilli olacak şekilde yapılması, sıvı biriktirmemesi son derece önemlidir.
 • Servis ve garanti teminatı sağlanmalı.
 • Cam ve diğer paneller kaliteli ürünlerden üretilmeli ve montajı sağlıklı ve ömürlük yapılması büyük arz gerektirir.
 • Çocuk kilidi ve dış etkenlere karşı korunaklı olduğunuzdan emin olunuz.
 • Firma seçimini iyi yapmanız sizlerin yararına olacaktır.

 

Similar Posts

3 Comments

 1. Değerli komşularım bu firma ile 1-2 defa çalıştım ve çok memnun kaldim daha evvelden de bir dostuma sineklik için sipariş vermiştik bizi dostlarımıza karşı mahcup etmediler sağolsun çok efendi insanlar işi güzel yapan firma sizlerinde cam işleriniz olursa bu firmaya yaptirabilirsiniz ben gönül rahatlığıyla söylüyorum memnun kaldim sizinde memnun olacağına inanıyorum

 2. Cam balkon ve Sineklik hizmeti aldık ekip olarak çalışan arkadaşlar gerçekten muhteşem iyi bir is cikattirlar ellerine saglik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir