Giyotin Cam Balkon

Otomatik Giyotin Cam Balkon Sistemleri 2024 Fiyatları

Giyotin cam balkon sistemleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça rağbet görmektedir. Rağbettin ve talep görme işlemi önceleri kafeterya ve lüks restaurant gibi mekanlarda görülse de şimdilerde evlerimizin balkonlarında ve kış bahçelerinde şık bir görünüm kazanmaktadır. Giyotin cam balkon modelleri mekanınıza uygun şekilde tasarlanarak uygun koşullar sağlandıktan montaj yapılır.

Giyotin Cam Balkon Tanıtım ve Uygulama Videosu

Giyotin cam balkon sistemleri uzaktan kumanda ile içerisine monta edilmiş gizli motor sayesinde yukarı aşağı hareket ettirilerek istenilen konuma göre ayarlanabilme kolaylığı sunmaktadır. Sistem kullanıcıların zevklerine göre renklendirilerek kullanıcıya sunulur. Kullanıcı giyotin cam sistemlerini 4 mevsim rahatlıkla kullanabilmesi acısından temperli konfor ısıcam tercih edilmekle birlikte yaz aylarında ortamı daha serin kış aylarında ise daha sıcak olmasına olanak sağlayabilmektedir. Giyotin cam balkon sistemlerinde birçok cam çeşidi bulunabilir. Bunları sıralamak gerekirse;

 • 8mm temperli tek cam
 • 4-12-4 ısıcam
 • 4-12-4 temperli ısıcam
 • 4-12-4 temperli konfor ısıcam

Giyotin Cam Balkon Modelleri 2024

Giyotin cam balkon modelleri kullanıcıları veya kullanamaya yeni başlayan kişi veya kişilerin en çok araştırdığı ve firmamıza sorduğu sorular arasında yer  almaktadır. Giyotin cam balkon modelleri diğer cam balkon modelleri gibi birçok çeşit alanı bulunmazken diğer cam balkon modellerine oranla daha kolay ve pratik kullanım sunmaktadır. Giyotin yaptırmak isteyen kullanıcıların öncelikli giyotin sistem hakkında bilgilendirmemiz gerekmektedir. Giyotin cam balkon sistemleri 2 model üzerine kurulmuş olup 4 farklı cam türüyle satılabilir. Giyotin sistem modellerini sıralamak gerekirse;

1-) Silinebilir Giyotin Cam Balkon Bu sistem genellikle yüksek alana sahip ve dışarıdan silinmesi zor olan mekanlar için kullanılabilir. Silinebilir giyotin cam balkon modelleri 3 parça sistem üzerine inşa edilip kullanılabiliyor. Sistem tam açık konumda 3 parçanın yan yana sıralanması ile gerçekleşir ve sistem sol ve sağda bulunan mandal yardımıyla açılarak cam arası genişletilip temizlenebiliyor.
2-)Sabit Giyotin Cam Balkon Bu sistem dışarıdan silinmesi kolay olan ve diğer modelin tercih edilmediği mekanlarda kullanılır. Sistem diğer sistemlerde olduğu gibi 2 veya 3 parça camların üst üstte gelmesiyle kullanılır.

İst Cam Balkon Güvencesi ile Giyotin Cam Balkon Modellerinde en uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. Bir telefon kadar yakınız sizlere!

Giyotin Cam Balkon Fiyatları

Giyotin cam balkon fiyatlarını belirleyen birçok kriter vardır. Bu kriterler cam markasından cam çeşidine kadar ve profil, motor , aksesuar ve kasa rengi gibi birçok özellik Giyotin cam balkon fiyatlarını değiştirebiliyor.

Giyotin Cam Balkon Çeşitleri2023 Fiyatları2024 Fiyatları2024 Kampanyalı Fiyatlar
Silinebilir Giyotin Tek Cam2.600 TL6.500 TL7.000 TL
Silinebilir Giyotin Isı Cam3.000 TL7.000 TL7.500 TL
Tek Camlı Giyotin2.300 TL5.700 TL5.000 TL
Isıcamlı Giyotin2.800 TL6.200 TL5.750TL
2023- 2024 Giyotin Cam Balkon Fiyat Karşılaştırılması

İst cam balkon olarak giyotin cam balkon fiyatımız 2024 yılı için 5.000TL başlayarak yerin konumuna göre ve ölçü ve istenilen sisteme göre değişkenlik göstermektedir. Sizlerde giyotin cam sistemi yaptırmak istiyorsanız ve firmamızdan fiyat teklifi almak isterseniz eğer öncelikle yerin kaç metrekare (En ve Boy) ölçüde olduğunu bilmeniz gerekmektedir böylelikle sizlere daha net fiyat teklifinde bulunabiliriz. Ortalama olarak Giyotin cam balkon fiyatını belirleyen unsurları sıralamak gerekirse;

• Motor markası
• Cam çeşidi ısıcamlı giyotin •Cam veya Tek 8mm rodajlı cam
• Alüminyum Profil rengi ve plakalar
• Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları
•Yurt dışına gönderilecek ürünler için ekstra ödemeler.

Sizlerde gerek ülke içinde gerekse ülke dışına düşündüğünüz giyotin sistemlerini gönül rahatlığıyla firmamızın güvencesiyle tanışarak tüm işlerinizi yaptırabilirsiniz.

Similar Posts

5 Comments

 1. Giyotin cam balkon yaptırdık İstanbulda bulunan dairemize gayet güzel ve keyifle kullanıyoruz ist cam balkon firmasına çok tesekkür ederiz verdikleri emek ve güven bir çok ensafa örnek olacak şekildeydi.

 2. İstanbul Merkezde bulunan dairemiz için bir çok firmadan giyotin cam balkon teklifi aldım ancak kalitesiz ürün kullanan bir çok firma en uçuk fiyatı verdiler. 2 yan sokakta oturan aile dostumuz olan Figen hanım istcambalkon firmasının telefon numarasını verdiler ve keşif için çağırdım gelip baktılar ve en iyi ürün olan giyotin cam balkon sistemlerini en uygun fiyatta anlaştık ve montajını verilen tarihte yaptırdım. Yaklaşık 2 aydır da kullanıyorum herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmadım gayet ilgi ve özenle yapıldığına inanıyorum ve kendilerine çok teşekkür ediyorum

 3. Mrb toplam 11mt uzunlugunda cam balkon giyotin yapmak istiyoruz. Yukseklik 2.10mt olacak 3 parca olursa iyi olur 7016 renginde 8mm temperli ve ısı camli fiyat verebilirmisiniz.

 4. İyi bayramlar ben Giyotin cam yaptırmak istiyorum ön cephe 8metre Yan cephe 5 metre yükseklik 1.50 balkon duvarı üstü Bir böyle fiyat çıkarmanızı istiyorum ikinci olarak Ön cephe 8 metrelik olan kısmı 2.20cm yan taraf 5 metrelik olan kısmı 1.50 kızaklı olarak iki yana açılır şekilde ısı yalıtımlı cam balkonun bana maliyeti kaça çıkar ayrı ayrı hesap bilgisi verirseniz memnun olurum.

 5. merhabalar, yüksekliği 170 cm ve 150 cm+500 cm uzunluğunda (L) şeklinde olan balkonum için fiyat verebilirmisiniz,
  temperli ısı camlı renk önemli değil.
  yerim Darıca/ Kocaeli de.
  teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir