Esenyurt Cam Balkon

Esenyurt Cam Balkon firması olarak son zamanların en popüler uygulamalarından biri cam balkon ve kış bahçesidir. Balkonda sefa sürmek hemen hemen bir çok insanın vazgeçilmez bin unsurudur. Gerek kış aylarında gerekse dışarıdan gelen tozlardan dolayı balkon sefamızı çoğu zaman yarıda bırakmışızdır. bizlerde esenyurt cam balkon olarak burada yerimizi almaktayız. Her ölçü ebat ve tasarımlarla balkon ve Cafelerinize şık bir görüntü ile ortamın havasını değiştirmek için 7/24 saat çalışmaktayız. Cam balkonun bir çok avantajları olduğu tekrar gözden geçirmek gerekmektedir. Kış aylarında soğuktan , yaz aylarında ise bunaltıcı sıcaklıklardan korunmak için ve en önemlisi çocuklarımızın önüne çıkacak tehlikeleri azaltmak için cam balkon uygulamaları her noktada yerini almış konumdadır.

Esenyurt Cam Balkon

Esenyurt cam balkon; pencere, kapı, cam balkon, korkuluk, küpeşte dış cephe kaplama, yaylı açılır cam tavan, vitrin camı, duşa kabin, caffe ve restourant kapama ve kış bahçesi gibi bir çok farklı alanlarda farklı tasarımlarla sektörde aradığınız çözümler için hizmet talebi oluşturabileceğiz bir platformdur. Mekanınıza veya evinize uygun cam balkon veya işlemler için ücretsiz keşif ve bilgilendirmelerle burada sizler için yerimizi almaktayız.

Esenyurt Cam Balkon Sistemleri

Esenyurt Cam Balkon Sistemleri

Günümüzde artık cafeteria ve restaurant gibi bir çok alanlarda cafe  cam balkon kendini göstermektedir. Hem şıklığı hemde gösteriş acısından ortama yeni estetik görünüm kazandırmaktadır. Bunun yanı sıra Tiara Twinmax standart cam balkonlardan ayrılarak, ortamı kullanışlı sıcak ve serin bir hale getiriyor.  Diğer standart camlara oranla 5* kat daha fazla ısı yalıtım sistemi sağlanabilmektedir. Bunun dışında son teknoloji ile uyumlu üretim sahamız sayesinde bulunduğu balkonun şeklini alarak problemsiz bir şekilde uyum sağlamaktadır.

İstanbul cam balkon sistemleri ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon sistemini tüketicilere sunuyor. Kullanmış olduğumuz malzemeler ve işçilik sizleri uzun yıllar götürebilmektedir.

İsteğe bağlı olarak, ısı cam arası jakuzi perde uygulaması yapılabilmektedir. Bu şekilde ekstra bir perde kullanmaya gerek kalmadan güneşi dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Esenyurt Cam Balkon Yapan Yerler

Artık bir çok ev, villa ve yazlık gibi bölgelerde trend haline gelmiş kış bahçeleri son yılların vazgeçilmez bir ögesi olarak yerini almaktadır. Esenyurt kış bahçesi olarak tüm alanlara uyumlu 5* kat daha fazla ısı yatılım sistemleri ile içinizi ısıtmak tayız. Kış bahçesi veya hobi bahçelerinizi dış etkenlerden gelecek olumsuzluklara karşı üstün koruma ve dayanıklık ile balkonlarınızı hayalinizin üstüne taşımaktayız.

Doğal ortama uyumlu ve dış iklime dayanaklı; taşıyıcı, rulman ve aksam parçalar mutlaka su geçirmez ve paslanmaz malzeme kullanılması gerekmektedir. Esenyurt cam balkon yapan yerler firması olarak tekerleri paslanmaya karşı 20 yıl garantilidir.

Kış balkon camları kişinin göz zevklerine göre dizayn edilmektedir. Kış balkonlarda genellikle dinlendirici beyaz ve grimsi renkler tercih edilmektedir. Böylelikle tasarlamış olduğunuz cam balkonlarda hayatın sefasını sürebilirsiniz.

Esenyurt Cam Balkon Tamiri

İstanbul’un en büyük ilçesi haline gelen Esenyurt bölgesinde yoğunlaşan inşaat sektörüyle birlikte cam balkonlara olan talep günden güne artış göstermektedir. Yoğunlaşan taleplerle birlikte cam balkonlarda yaşanan sorunların ardı arkası kesilmeden devam etmektedir. Cam balkon kullanıcılarının en sık yaşanan sıkıntılarının başında ise; Fitil eskimesi kırılması veya açma kapama problemleri gelmektedir. Bizlerde Esenyurt cam balkon tamiri ailesi olarak  yaşanan bu tür sıkıntıların önüne geçebilmek için haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet verebilmek için burada yerimizi almaktayız. Sizlerde evlerde veya işyerlerinizde yaşanan sıkıntıların giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Cam Balkon Fiyatları

Esenyurt cam balkon bölgesinde oldukça ilgi gören ve talebin fazla olduğu ilçelerin başında gelmektedir. İlçe genelinde birçok firmanın hizmet verdiği bölgede ne yazık ki oturmuş bir fiyat politikası bulunmamaktadır. Bunun başlıca sebeplerini sıralamak gerekirse;

 1. Kullanılan cam markası
 2. Kullanılan profil markası
 3. Kullanılacak cam ve profil renkleri
 4. Montaj sırasında kullanılan silikon, vida ve diğer araç gereçler
 5. İşçilik ne kadar özenle ve gayretle yapılırsa kullanılacak üründe o kadar uzun ömürlü olur.
 6. Hizmet sonrası, müşteri şikayet ve taleplerine cevap verme.

Bizler sadece kar amacı güden bir firma değiliz. Hizmet öncesi ve hizmet sonrası da müşterilerimizin yanında olarak her türlü sorunu çözüme ulaştırarak hizmet vermekteyiz. Sizlerde Esenyurt cam balkon fiyatları konusunda bilgi ve talep oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tek Cam 8mm Şeffaf2300 TL
Tek Cam 8mm Füme2300 TL
Tek Cam 8mm Yeşil – Bronz – Mavi2500 TL
Isı Cam 4-16-4 Şeffaf3000 TL
Isı Cam 4-16-4 Füme3300 TL
Isı Cam 4-16-4 Yeşil – Bronz – Mavi3500 TL
Isı Cam 4-16-4 Jaluzi6000 TL
Esenyurt Cam Balkon 2023 – 2024 Fiyat Aralık Tablosu
Esenyurt Cam Balkon

 Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor ?

Esenyurt cam balkon sistemleri; cam balkon yaptırırken birçok kriteri gözler önüne sermektedir. Cam balkon sistemleri doğa ile iç içe olduğu için kullanılacak malzemelerin iyi seçilmesi gerektiğini önerir. Cam balkon sistemlerinde en çok rahatsız edici etkenlerin başında rulman kısımlarının çabuk dağılmasıdır. Sizlerde cam balkon yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanızı ve kullanılacak malzemelerin suya, toza ve diğer unsurlara karşı dayanıklık süresini üretici firmaya bildirin.

Cam Balkon Sistemleri Esenyurt

Bizler Esenyurt cam balkon olarak cam balkon sistemlerinde uzun ömürlü suya, toza ve rüzgar gibi zararlı dış etkenlere karşı işimizi sağlıklı bir şekilde sürdürmekteyiz. Sizlerde biliyorsunuz ki ilk hedefi para kazanmak olan kişi veya kurumlar bir kereye mahsus işlerini sürdürmektedir. Bizler cam balkon konusunda uzmanlaşmış ekip ve techizatlar ile işimizi insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde sürdürmekteyiz.

Esenyurt Cam Balkon Sistemleri Tanıtım Videosu.

Cam Balkon Sistemi Dayanıklı mı ?

Cam balkon sistemleri modern dünyamız içinde bina görseline olumlu etki ederken kullanım açısından da birçok avantajı beraber sunması ile biliniyor. Bu denli avantajlı bir seçenek olması taleplerin artmasına etki etmektedir. Aynı zamanda bu sistemlerde kalitesi malzemeler ya da deneyimli olamayan kişilerinde piyasada yer almasına neden oldu.  Son derece dayanıklı ve yıllar boyu kullanım ayrıcalığına sahip olan cam balkon sisteminin de avantaj elde edebilmek için, kaliteli üretime ve uzmanlığa yer açmanız önerilir. Bu konuda firmamızdan destek almanız her zaman mümkün.

Su geçirmeyen, yağmur almayan özel sıvı yalıtımlı cam balkonlar sadece Esenyurt cam balkon firmasında. 

Esenyurt Cam Balkon

Cam Balkon Sisteminin Temizliği Zor mu ?

Cam balkon sistemleri günümüzde en çok tercih edilen balkon kapama uygulamalarıdır. Modern çağı sunduğu ve estetik bir görselin hakim olduğu bu tasarım modelleri ile binanızın değerini artırmanız mümkün olur. Cam balkon sisteminde sunduğu avantajlar sayılırken özellikle hırsıza karşı güvenli alan yaratması ve soğuk havanın, yağışın ya da tozun iç alana girişine mani olması sayılır. Bu özelliklerinin yanında cam balkon sistemleri kolay temizlenme özelliğine de sahiptir. Kanatlar halinde hazırlanan cam balkon sistemi bu kanatların tek açılarak kenara toplanması prensibine sahiptir. İç kısma açılan kanatlar ise kolay temizlik yapılmasına imkan sunar.

Similar Posts

24 Comments

 1. Esenyurt’ta bulunan yeni açtığımız cafe için cam balkon önerisi aldığımız İstanbul cam balkon firması gerçekten müşterilerin ilgisini çekecek şekilde güzel bir tasarım ile mekanımızı kapattırdı hem işletme sahibine hem de çalışanlarına çok teşekkür ederim bu yolda başarılarının devamını dilerim. Bu sektörde bulunan tüm eşe dosta tavsiye edebileceğim bir lokasyondur.

  1. İstcambalkom firması olarak siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizleri bu konuda memnun bıraktığımız için mutluluk duymaktayız.

   1. Bizler teşekkür ederiz. Sizleri memnun etmek ilk başta olan görevimiz. İyi günlerde kullanınız.

 2. yaz sezonun başlamadan evimizin camlarına sineklik yaptırdık balkon kapılarına ise pireli olan modellerini tavsiye ettim çok iyiiyiler çok tesekkurler

 3. Allah razı olsun bin tane camci aradım parası az diye bı cama menfez açmadilar yapacak olanda 3~4 kat fiyat verdiler ama bu firma Allah razı olsun hem işinde ciddi hemde hakkı neyse onu istedi diğerleri gibi ekstra yakıt ücreti veya servis ücreti istemedi eksik olmasin

 4. Allah razı olsun emegınıze saglık verdık ucret helal hos olsun harıka bir ıs cıkartın iz cok memnun kaldım tavsiye edebileceğim tek adres istcambalkon.

 5. This is the best I have ever seen,these guys are wonderful.they give you what you ask for without no doubt and I can testify is the best.

 6. Merhaba herkese cam balkon firması arayan tüm dostlara bu firmayı önerebilirim biz çatı katımızın camlarını bu firmaya yaptırdık cam balkon konusunda gerçekten deneyim ve tecrübenin olduğunu anladım. Yerimiz çatı katı olmasından dolayı çok sıkıntılı bir yerdi çok şükür kazasız belasız bitirdiler sizlerede deneyimlerimizden dolayı bu firmayı önerebilirim

 7. Kaliteli ve saglam tek adres ıstabul cam balkon ben boyle kalite boyle saglam bır fırma gormedım evımın tum camları da memnun kaldım tsk ederım ıstabul cam balkon

 8. Esenyurt bölgesine yeni taşındım ve cam balkon yaptırmak İçin arayışa girdim bir kaç gün sonra yan komşumunda cam balkon İçin montaja geldiklerini gördüm ve iş bitiminden sonra gidip görmek istedim işçiliklerini gayet güzeldi beğendim ve aynı firmaya bende yaptırdım 13 gün sonra montaja geldiler ve komşuma nasıl yapıldıysa bize de aynı şekilde yaptılar çok güzel bir işçilikleri ve malzeme kullanışları var tavsiye edebilirim bu bölge de Esenyurt cam balkon firmasını

 9. Esenyurt bölgesine yeni taşındım ve cam balkon yaptırmak İçin arayışa girdim bir kaç gün sonra yan komşumunda cam balkon İçin montaja geldiklerini gördüm ve iş bitiminden sonra gidip görmek istedim işçiliklerini gayet güzeldi beğendim ve aynı firmaya bende yaptırdım 13 gün sonra montaja geldiler ve komşuma nasıl yapıldıysa bize de aynı şekilde yaptılar çok güzel bir işçilikleri ve malzeme kullanışları var tavsiye edebilirim bu bölge de Esenyurt cam balkon firmasını

 10. Şuana kadar gördüğüm en iyi cambalkon firması yazlığımın balkonunu yaptırdım sorunsuz ve çok uygun fiyata yaptırmış oldum hem hızlı hem güvenilir Hemde kaliteli bi firma dostlar tavsiye ediyorum

 11. Çam imalatı için İstanbul cam balkonu tercih ettim yorumlar üzerine ve samimiyetlerine güvendim gayet iyi bir dille iletişim kurduk montaj sırası geldiğinde gayet sağlam ve kaliteli ürünler kullanılarak montajı yapıldı İstanbul cam balkon firmasini beylikdüzü bölgesinde önerebilirim teşekkürler

 12. Esenyurt cam balkon firmasına evimizin bütün cam sineklik ihtiyacını ve balkonumuza cam balkon yaptırdık firma gayet iyi ve temiz bir iş çıkardı emeği geçen tüm ustalara teşekkür ediyorum

 13. esenyurt cam balkon firmasına nasıl ve ne şekilde tesekkür etsek bilmiyorum belki 8-10 usta geldi her gelen silikon çekip parayı cebine koydu gitti. Sonunda esenyurt cam balkon firması bu işi sadece silikon çekerek degil onararak çözdü. tesekkur ederim aldıkları para helal

 14. Esenyurt cam balkon firmasını komşumuzun balkonu yaptırdıklarında tanıdım kendilerine dairemizin balkonunu yaptırdım gayet temiz ve güzel emek verdikler sağolsunlar ellerine sağlık

 15. Çok memnun kaldık anlayışınız için çok teşekkür ederim. Zamanında montajını gerçekleştirdiler , güleryüzle ve samimiyetlerinden dolayı minnettarım

 16. Esenyurt cam balkon firmasına google üzerinde buldum yerleri evimize yakın ve kendilerini ziyarette bulunduk gayet Güler yüzlü kibar gencecik esnaf arkadaşlar. Bende bu güler yüzlerine ve samimiyetlerine güvenerek balkonumuza cam balkon yaptırdık gayet güzel temiz bir işçilik çıkartılar Adem usta ve umut usta gayet keyifle çalıştılar kendi işi gibi benimseyerek teslim ettiler ve ödemelerini yaptık gayet güzeldi bu 2 arkadaşla çalışma ve iş yapmak ellerine sağlık

 17. Esenyurt cam balkon firmasını bizde Esenyurt örnek mahallesinde bulunan şubelerine giderek tanıtık ve Esenyurt Ardıçlı mahallesinde bulunan dairemize cam balkon yaptırdık ve gayet iyi ve temiz işçilik sundular kendilerine ve firma yöntecilerine çok teşekkür ederiz

 18. Esenyurt cam balkon firmasına sonsuz teşekkürler ellerine sağlık cam balkon alanında uzman ve bilgili kadro. Malzemeler kaliteli gayet diri ve iyi ellerine sağlık

 19. Esenyurt cam balkon helal olsun. Yeni aldığımız dairenin anahtarını teslim ettik kendilerine kentsel dönüşüm de bulunan dairemizden buraya yerleşene kadar montajını hal ettiler şuan ise gayet iyi çalışıyor ve gayet özenle yapmışlar başlarında olmasına gerek yok bir insan işini iyi yapıyorsa her sekilde iyi yapar. Ustaların ellerine emeğine sağlık Esenyurt cam balkon teşekkür ederim

 20. Büyükçekmece cam balkon firmasına denk geldim internet ortamında yorumlari ve yaptıkları iş hoşuma gitti dairemizin cam balkon işini teslim ettirdik gayet iyi ve hızlı hizmet aldım teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir