Hemen AraWhatsapp Ara

Esenyurt Cam Balkon

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri cam balkon ve kış bahçesidir. Balkonda sefa sürmek hemen hemen bir çok insanın vazgeçilmez bin unsurudur. Gerek kış aylarında gerekse dışarıdan gelen tozlardan dolayı balkon sefamızı çoğu zaman yarıda bırakmışızdır. bizlerde esenyurt cam balkon olarak burada yerimizi almaktayız. Her ölçü ebat ve tasarımlarla balkon ve Cafelerinize şık bir görüntü ile ortamın havasını değiştirmek için 7/24 saat çalışmaktayız. Cam balkonun bir çok avantajları olduğu tekrar gözden geçirmek gerekmektedir. Kış aylarında soğuktan , yaz aylarında ise bunaltıcı sıcaklıklardan korunmak için ve en önemlisi çocuklarımızın önüne çıkacak tehlikeleri azaltmak için cam balkon uygulamaları her noktada yerini almış konumdadır.

Esenyurt Cam Balkon

Esenyurt cam balkon; pencere, kapı, cam balkon, korkuluk, küpeşte dış cephe kaplama, yaylı açılır cam tavan, vitrin camı, duşa kabin, caffe ve restourant kapama ve kış bahçesi gibi bir çok farklı alanlarda farklı tasarımlarla sektörde aradığınız çözümler için hizmet talebi oluşturabileceğiz bir platformdur. Mekanınıza veya evinize uygun cam balkon veya işlemler için ücretsiz keşif ve bilgilendirmelerle burada sizler için yerimizi almaktayız.

Esenyurt Cam Balkon Sistemleri

Esenyurt Cam Balkon Sistemleri

Günümüzde artık cafeteria ve restaurant gibi bir çok alanlarda cafe  cam balkon kendini göstermektedir. Hem şıklığı hemde gösteriş acısından ortama yeni estetik görünüm kazandırmaktadır. Bunun yanı sıra Tiara Twinmax standart cam balkonlardan ayrılarak, ortamı kullanışlı sıcak ve serin bir hale getiriyor.  Diğer standart camlara oranla 5* kat daha fazla ısı yalıtım sistemi sağlanabilmektedir. Bunun dışında son teknoloji ile uyumlu üretim sahamız sayesinde bulunduğu balkonun şeklini alarak problemsiz bir şekilde uyum sağlamaktadır.

İstanbul cam balkon sistemleri ulaşılabilmiş en üst düzey cam balkon sistemini tüketicilere sunuyor. Kullanmış olduğumuz malzemeler ve işçilik sizleri uzun yıllar götürebilmektedir.

İsteğe bağlı olarak, ısı cam arası jakuzi perde uygulaması yapılabilmektedir. Bu şekilde ekstra bir perde kullanmaya gerek kalmadan güneşi dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Esenyurt Cam Balkon Yapan Yerler

esenyurt kış bahçesi sistemleri

Artık bir çok ev, villa ve yazlık gibi bölgelerde trend haline gelmiş kış bahçeleri son yılların vazgeçilmez bir ögesi olarak yerini almaktadır. Esenyurt kış bahçesi olarak tüm alanlara uyumlu 5* kat daha fazla ısı yatılım sistemleri ile içinizi ısıtmak tayız. Kış bahçesi veya hobi bahçelerinizi dış etkenlerden gelecek olumsuzluklara karşı üstün koruma ve dayanıklık ile balkonlarınızı hayalinizin üstüne taşımaktayız.

Doğal ortama uyumlu ve dış iklime dayanaklı; taşıyıcı, rulman ve aksam parçalar mutlaka su geçirmez ve paslanmaz malzeme kullanılması gerekmektedir. Esenyurt cam balkon yapan yerler firması olarak tekerleri paslanmaya karşı 20 yıl garantilidir.

Kış balkon camları kişinin göz zevklerine göre dizayn edilmektedir. Kış balkonlarda genellikle dinlendirici beyaz ve grimsi renkler tercih edilmektedir. Böylelikle tasarlamış olduğunuz cam balkonlarda hayatın sefasını sürebilirsiniz.

Esenyurt Cam Balkon Tamiri

İstanbul’un en büyük ilçesi haline gelen Esenyurt bölgesinde yoğunlaşan inşaat sektörüyle birlikte cam balkonlara olan talep günden güne artış göstermektedir. Yoğunlaşan taleplerle birlikte cam balkonlarda yaşanan sorunların ardı arkası kesilmeden devam etmektedir. Cam balkon kullanıcılarının en sık yaşanan sıkıntılarının başında ise; Fitil eskimesi kırılması veya açma kapama problemleri gelmektedir. Bizlerde Esenyurt cam balkon tamiri ailesi olarak  yaşanan bu tür sıkıntıların önüne geçebilmek için haftanın 7 günü mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet verebilmek için burada yerimizi almaktayız. Sizlerde evlerde veya işyerlerinizde yaşanan sıkıntıların giderilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor ?

Esenyurt cam balkon sistemleri; cam balkon yaptırırken birçok kriteri gözler önüne sermektedir. Cam balkon sistemleri doğa ile iç içe olduğu için kullanılacak malzemelerin iyi seçilmesi gerektiğini önerir. Cam balkon sistemlerinde en çok rahatsız edici etkenlerin başında rulman kısımlarının çabuk dağılmasıdır. Sizlerde cam balkon yaptırmadan önce iyi bir araştırma yapmanızı ve kullanılacak malzemelerin suya, toza ve diğer unsurlara karşı dayanıklık süresini üretici firmaya bildirin.

Cam Balkon Sistemleri Esenyurt

Bizler Esenyurt cam balkon olarak cam balkon sistemlerinde uzun ömürlü suya, toza ve rüzgar gibi zararlı dış etkenlere karşı işimizi sağlıklı bir şekilde sürdürmekteyiz. Sizlerde biliyorsunuz ki ilk hedefi para kazanmak olan kişi veya kurumlar bir kereye mahsus işlerini sürdürmektedir. Bizler cam balkon konusunda uzmanlaşmış ekip ve techizatlar ile işimizi insan sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde sürdürmekteyiz.

Cam Balkon Sistemi Dayanıklı mı ?

Cam balkon sistemleri modern dünyamız içinde bina görseline olumlu etki ederken kullanım açısından da birçok avantajı beraber sunması ile biliniyor. Bu denli avantajlı bir seçenek olması taleplerin artmasına etki etmektedir. Aynı zamanda bu sistemlerde kalitesi malzemeler ya da deneyimli olamayan kişilerinde piyasada yer almasına neden oldu.  Son derece dayanıklı ve yıllar boyu kullanım ayrıcalığına sahip olan cam balkon sisteminin de avantaj elde edebilmek için, kaliteli üretime ve uzmanlığa yer açmanız önerilir. Bu konuda firmamızdan destek almanız her zaman mümkün.

Su geçirmeyen, yağmur almayan özel sıvı yalıtımlı cam balkonlar sadece Esenyurt cam balkon firmasında. 

Esenyurt Cam Balkon

Cam Balkon Sisteminin Temizliği Zor mu ?

Cam balkon sistemleri günümüzde en çok tercih edilen balkon kapama uygulamalarıdır. Modern çağı sunduğu ve estetik bir görselin hakim olduğu bu tasarım modelleri ile binanızın değerini artırmanız mümkün olur. Cam balkon sisteminde sunduğu avantajlar sayılırken özellikle hırsıza karşı güvenli alan yaratması ve soğuk havanın, yağışın ya da tozun iç alana girişine mani olması sayılır. Bu özelliklerinin yanında cam balkon sistemleri kolay temizlenme özelliğine de sahiptir. Kanatlar halinde hazırlanan cam balkon sistemi bu kanatların tek açılarak kenara toplanması prensibine sahiptir. İç kısma açılan kanatlar ise kolay temizlik yapılmasına imkan sunar.

 

Yorum (8)

 • Fırat oturmak| Ocak 26, 2020

  Esenyurt’ta bulunan yeni açtığımız cafe için cam balkon önerisi aldığımız İstanbul cam balkon firması gerçekten müşterilerin ilgisini çekecek şekilde güzel bir tasarım ile mekanımızı kapattırdı hem işletme sahibine hem de çalışanlarına çok teşekkür ederim bu yolda başarılarının devamını dilerim. Bu sektörde bulunan tüm eşe dosta tavsiye edebileceğim bir lokasyondur.

  • istcambalkon| Ocak 28, 2020

   İstcambalkom firması olarak siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizleri bu konuda memnun bıraktığımız için mutluluk duymaktayız.

   • istcambalkon| Nisan 8, 2020

    Bizler teşekkür ederiz. Sizleri memnun etmek ilk başta olan görevimiz. İyi günlerde kullanınız.

 • bahar| Mart 13, 2020

  yaz sezonun başlamadan evimizin camlarına sineklik yaptırdık balkon kapılarına ise pireli olan modellerini tavsiye ettim çok iyiiyiler çok tesekkurler

 • Zeki Öztürk| Ekim 8, 2020

  dairemiz yeni imajına kavuştu ellerinize sağlık çok hoşumuza gitti.

 • Kemal Eren| Eylül 26, 2021

  Allah razı olsun bin tane camci aradım parası az diye bı cama menfez açmadilar yapacak olanda 3~4 kat fiyat verdiler ama bu firma Allah razı olsun hem işinde ciddi hemde hakkı neyse onu istedi diğerleri gibi ekstra yakıt ücreti veya servis ücreti istemedi eksik olmasin

 • Damla| Ekim 3, 2021

  Allah razı olsun emegınıze saglık verdık ucret helal hos olsun harıka bir ıs cıkartın iz cok memnun kaldım tavsiye edebileceğim tek adres istcambalkon.

 • Mohamed julius kargbo| Ekim 20, 2021

  This is the best I have ever seen,these guys are wonderful.they give you what you ask for without no doubt and I can testify is the best.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir