İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi

İçeriyi göstermeyen cam film, son zamanlarda herkesin oldukça sık bir şekilde tercih ettiği bir ürün olmaktadır. Mahremiyet açısından bakıldığında da oldukça önemlidir. Bu nedenle mahremiyet korumak adına ve şeffaf camlarınızı karartmak istiyorsanız cam filminizi yaptırmanızı önermekteyiz. İçeriyi göstermeyen cam filmler hem ekonomik bakımda uygun hem de camların dokusunu bozmadan kullanılabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte birçok cam film rengi mevcuttur. Sizlerin zevklerine uygun olarak sunulan filmler her alana kolaylıkla uygulanabilir ve birçok avantajı da bulunmaktadır.

İçeriyi Göstermeyen Cam Film

İçeriyi göstermeyen cam film yaptırmanın avantajlarından birkaçını şu şekilde sıralayabilmekteyiz;

 • Tek Taraflı Görüş Sağlanması

Tek taraflı görüş sağlanması yani içerideki kişilerin dışarıyı görme imkânının bulunması ancak dışarıdaki herhangi bir kişinin içeriyi çok net bir şekilde görememesi cam filmlerin asıl amacıdır. Bizler de size öncelikle bu imkânı sunmaktayız.

 • Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı, özellikle kış mevsimi ve sonbahar akşamlarındaki soğuktan daha az etkilenmenizi sağlamaktadır. Bu nedenle firmamız sizi cam filmlerimiz ile birlikte soğuktan koruyacaktır. Isı yalıtımlı olarak üretilen bu yapı hem estetik görünüm kazandırırken hem de kış aylarında balkon kullanmanıza imkan sunuyor.

 • Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı, özellikle işlek bir cadde ya da büyük ve kalabalık şehirde yaşayan kişiler için oldukça önemli olmaktadır. Ayrıca arabada bulunan ses yalıtımı da içerdeki sesi dışarı çıkarmayacağı gibi dışarda bulunan sesi de içeri getirmeyerek daha konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Bu tip ses yalıtımlı filmler araçlardan sonra daire ve kafeterya camlarında da oldukça rastlanılmaktadır.

 • Zararlı Işınlara Karşı Koruma

İçeriyi göstermeyen cam filmimizin bir diğer özelliklerinden biri ise güneşten gelen zararlı ışınları uzaklaştırması, içeriye almamasıdır. Özellikle sağlık açısından önem arz etmektedir. Güneşten gelen zararlı ışınlar birçok hastalığa neden olabileceği için koruma sağlanması oldukça önemlidir. Mobilyalarınıza gelen zararlı ışınlar mobilyalarınızın solmasına neden olmakla birlikte kapalı alanı havasız bırakarak içerde istenmeyecek derecede ısı birikimine neden olarak ortamda istenmeyen bakterilerin üremesine neden olabilmektedir. İçeriyi göstermeyen cam filmlerimizle sizi ve maddi değeri olan eşyalarınızı zararlı ışınlardan korumak için tasarlanır.

Evlerin balkonlarına uygulanan içeriyi göstermeyen cam film dışarıdaki kişiler eğer içeride ışık açıksa yarı yarıya içeriyi görebilmektedirler. Aynı zamanda sizler de ev içerisinden dışarıdaki her şeyi oldukça rahat bir şekilde görebilmektesiniz. Fakat bu yarı yarıya denilen gölgeliği ortadan kaldırmak tamamen size kalmış, Çünkü İstanbul cam balkon olarak film uygulamalarımızı araçlarda olduğu gibi numaralandırılarak yapmaktayız.

İçeriyi Göstermeyen Folyo

İçeriyi göstermeyen folyo, evinizin mahremiyetin ve daha birçok durum karşısında koruma sağlamaktadır. Cam kaplama folyosu; kumlu folyo, buzlu folyo, özel folyo, özel kesim gibi birçok türe sahip olan bir cam kaplama türü olmaktadır. Evinizde bulunan camlar ya da ofislerde bulunan camlar için kullanımı idealdir.
Asıl kullanım nedeni evin içerisini daha az görünür hale getirmektedir. Ancak bunun yanı sıra içeriyi göstermeyen cam folyomuzda bazı başka özellikler de bulunmaktadır. Bunlar;

 1. Uygulandığı Alanın Dışardan Görülmemesi
  Camlar için uygulanan folyomuz, dışarıda bulunan kişilerin içeride olan herhangi bir şeyi görmesini oldukça büyük bir oranda engellemektedir. Bu da gerek evleriniz gerekse ofisleriniz için oldukça özel ve güvenli bir alan oluşturmaktadır.
 2. Kolay Uygulanabilirlik Özelliğine Sahip Olması
  Cam folyolarımız oldukça kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Bu özelliği sayesinde istenilen yere istenilen şekilde kolaylıkla uygulanabilen bir işlem olabilmektedir. Bu da aslında çokça tercih edilme nedenlerinden yalnızca bir tanesi konumundadır.
 3. Farklı Renk ve Model Seçeneklerinin Bulunması
  İçeriyi göstermeyen cam folyolarımızda birçok renk ve aynı zamanda birçok model seçeneği bulunmaktadır. Bu da yapılması istenilen yer ve şekle göre şekillendirebileceğiniz imkânlar sunduğumuz anlamına gelmektedir. Firmamızda bulunan cam folyolarda birkaç model bulunmaktadır. Bu modeller arasından istediğinizi seçebilme imkânı sunmaktayız. Aynı zamanda birçok renk seçeneğimiz de bulunmaktadır. İsteğinize uygun renkte folyo yaptırabilmektesiniz.
 4. Görsel Olarak Estetik Bir Görüntü Oluşturması
  Firmamızda bulunan içeriyi göstermeyen cam folyolarımız, özellikle birçok renk ve model seçeneği barındırdığından dolayı istenilen yere istenilen şekilde uygulanmaktadır. Bu da aslında bulunduğu konuma göre oldukça estetik ve güzel bir görüntü oluşturmaktadır. Aynı zamanda da göz kamaştırmayıp koruma da sağlamaktadır.

Similar Posts

One Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir