Rolling Roof

Rolling Roof System

Rolling Roof pergola çatı sistemi, modern ve yenilikçi hareketli çatı sistemlerinin en trend halidir. Bu yenilikçi ve son derece kullanışlı olan Rolling Roof çatı sistemini ihtiyaç duyduğunuz her alanda tercih edebilirsiniz. Sistem çalışma prensibi oldukça basittir ve uzaktan kumanda yardımı ile alüminyum panelleri dileğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz.

Rolling Roof çatı sistemi alüminyum levha panellerden oluşarak, üst sekmendi hazırlanır. Taşıyı direkler ve dere yatağından oluşarak sistem hazırlanır. Rolling Roof sisteminde oluşan profel levhaların et kalınlığı 2 mm dere ve taşıyıcı 10*10 gövde 4 mm ve üst hareket rayları ise 5 mm ibarettir. Sistemde kullanılan motor markası Mosel 140 NM , 50 HZ ve 385 W dır. (isteğe göre BECKER, SOMFY tercih edilebilir.)

Sistem tasarımı ve kurulumu yapılırken her türlü hava şartlarına karşı dirayetli olarak tasarlanır ve monte edilir. Uzman ekip ve ekipmanlarla montajı yapılan sistem 4 mevsim şartlarında, bakımı zamanında yapılmış ise; ömür boyu kullanılabilir.

ROLLİNG ROOF FİYATLARI

Rolling Roof pergola çatı sistemleri fiyatları birçok firmaya göre değişkenlik gösterebilir. Değişkenlik göstermesinin en büyük nedeni ise; kullanılan malzeme, motor , aksesuar ve işçilik giderleri. Ortalama bir alan için tek sistem bir Rolling Roof 50 yapılabiliyor. Alanın büyüklüğü artar ise buna bağlı olarak motor sayısının artması fiyatı değiştirecektir. 2024 yılı Şubat – Mart ayı için güncel fiyatımız tabloda yer almaktadır .

Rolling Roof Çatı Pergola Sistemi 2023 Fiyat Listesi 2024 Mart- Nisan Ayı Fiyat Listesi
Fiyat Karşılaştırma: 10.000 TL 11.500 TL
2024 Rolling Roof m² Fiyatları

ROLLİNG ROOF PERGOLA TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Rolling Roof’un tipik teknik özellikleri ve bir çatı grubunda olması gereken teknik özellikler aşağıda verilen tabloda yer almaktadır.

Özellikler Açıklama
Malzeme Rolling Roof sisteminde kullanılan tüm malzemeler Alüminyum aksamlıdır.
BoyaSistem rengini müşterimizin zevklerine bırakmaktayız. Boya olarakta statik fırın boya ile tüm renkler tercih edilebilir.
Mekanizma TürüSistem tamamen elektrik kontrolündedir ve uzaktan kumanda ile hareket ettirilir.
Dayanıklılık Rolling Roof sistemi 4 mevsim tercih edilebilir ve yağ, kar ve dolu gibi hava koşullarında dirayet gösterir.
YangınRolling Roof sistemi %95 Alemünyum parça ve % 5 oranında plastik kapak kullanılır. Alüminyum parçalar yanmaz.
Isı Yalıtımı Rolling Roof panellerden oluşur ve her panel polikarbon ile donatılmıştır.
Garanti DurumuRolling Roof sistemin firmamızın güvencesi ile hazırlanır. 3yıl motor garantili 5 yıl sistem garantisi verilir.
Enerji VerimliligiSistem açık konumda ise doğal ışıktan maksimum düzeyde yararlanma sağlar.
Güvenlik Sistem kumanda ile kontrol edildiğinden dolayı kumanda yardımı olmadan çalıştırılması mümkün değildir.
Rolling Roof Teknik Özellikleri

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir