Silivri Pergola Tente Sistemleri 2023

Silivri Pergola, tentelerin daha kullanışlı ve işlevsel hali olan pergola dediğimiz tente çeşitleri günümüzde belki de en çok kullanılan yapılardır. Belki de çoğumuzun günlük hayatta çok dikkat etmediği pergola tenteler ihtiyaç halinde yokluğunu hemen hissettirmektedir. Donanımlı ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla yıllardır olduğu gibi İstanbul Silivri bölgesinde tente ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam etmekteyiz. Pergola Sistemleri olarak bizler her alana ve ihtiyaca uygun pergola tente çeşitlerimizi titizlikte üretme ve montajını yapmaktayız. Silivri bölgesinde de ekibimiz olmakla beraber işletmeniz ya da ev, bahçenize uygun tente çeşitlerimizi dilediğiniz an görebilirsiniz.

Silivri Pergola Tente firması olarak, başta Silivri yeni mahalle, Selimpaşa, Semizkum, İsmetpaşa, Gümüşyaka, Fatih, Çeltik ve çayırdere gibi birçok bölgelerde bizleri arayabilir, ücretsiz servis ve keşiflerimizden yararlanabilirsiniz.

Silivri Pergola Tente Modelleri

Silivri pergola tente dediğimiz yapıların pek çok avantajı vardır. Bu avantajlar hem ev hem de işletmeler için geçerlidir. Pergola tenteler kendi içerisinde teknik anlamda birkaç gruba ayrılırlar. Bunlardan dilediğiniz modeli kullanım kolaylığına göre tercih edebilirsiniz. Pergola tente çeşitlerimiz evinizin bahçesinde, verandasında, kafe ya da barlarınızın dış alan kısımlarında sizleri ve misafirlerinizi güneş ışınlarından, yağmur ve kardan korumak üzere tasarlanmaktadır. Otomatik tente çeşitlerimiz sayesinde tek bir tuşla kumandasına bakarak tentenizi kolayca hareket ettirebilir ve 4 mevsim kullanım kolaylığı sağlayarak sizlere daha huzurlu ve ferah alan sunar..

Tente seçerken pek çok konuya dikkat etmeniz önerilir. Örneğin tentenin yapısı, dayanıklılığı, hareket kabiliyeti gibi konular tente seçiminde önemlidir. Pergola tente modellerimizi dilerseniz manuel dilerseniz otomatik olarak sizlere kurmaktayız. Manuel pergola tente modellerimiz elinizle rahat bir şekilde açabileceğiniz modellerdir. Klasik bir tente anlayışına sahip olan bu modellerimiz çok güneş olduğunda ya da yağışlı havalarda kolaylıkla açabileceğiniz mekanizmalara sahiptir.

Eğer pergola tentenizi bir mekân için düşünüyorsanız kesinlikle sabit tente yaptırmamanız önerilir. Sabit tente hava durumu ne olursa olsun sabit olacağından kaldırmak da kurmak da çok zahmetli olacaktır. Otomatik pergola tente hem işlevsel hem de maliyet olarak seze daha fazla avantaj sağlayacaktır.

Silivri Pergola İmalat

Silivri pergola imalat firması olarak sizlere istediğiniz ebatlarda ve istediğiniz pratiklikte tente çeşitlerimizi sunmaktayız. Pergola tente seçiminizde kullanım alanı son derece önemli olacaktır. Çok güneş, yağmur alan bir bölge ise sürekli açma kapama yapmamak için otomatik yani kumandalı tente modellerini tercih edebilirsiniz. Kumandalı pergola tente modellerimiz sadece tek bir tuşla açılıp kapanmakta olup ne sizi ne de misafirlerinizi yormayacak yapıdadır.

Pergola tente seçerken ayrıca malzemenin paslanmaz çelikten olmasına itina göstermelisiniz. Firma olarak sizlere kurduğumuz pergole tentelerimiz paslanmaz çeliktendir ve mevsim ne olursa olsun paslanmadan yıllarda ihtiyacınızı en iyi şekilde giderebilmektedir. Paslanmaz çelik hava muhalefetine karşı en etkili malzemedir. Bu sebeple sizlere kurduğumuz pergola tenteniz bu materyalden üretilecektir.

Bir diğer önemli konuda seçeceğiniz pergola tentenin kumaş kalitesidir. Kumaş kalitesi kötü olan bir tente açılıp kapandıkça zamanla yıpranabilir. Bununla beraber hava muhalefetine karşı dayanıksız kalabilir. Bu da tente ömrünü kısaltacak bir durumdur. Bu sebeple firma olarak en kaliteli kumaşları kullanarak sizlere en dayanıklı pergola tente çeşitlerimizi sunmaktayız. Kullandığımız tente kumaşları solma yapmaz ya da su geçirmez yapıdadır. Bu sebeple hava durumu ne olursa olsun güvenle kullanabilmektesiniz.

Tenteyi kurmak istediğiniz bölgeyi ekibimize bildirdikten sonra elemanlarımız bizzat keşif amacıyla belirlediğiniz yere gelmektedir. Alanın yapısını, tentenin uygunluğunu ve planı sizlerle paylaşmaktadır. Bu sayede hem önden tentenin nasıl görüneceğini hem de nasıl bir işleve sahip olabileceğini görebilmektesiniz. Pergola tente mutlaka güneşin geldiği açıya uygun olarak kurulmalıdır. Eğer güneşin açılarına uygun bir şekilde kurulmaz ise yaptırdığınız tente ihtiyacınızı hiçbir şekilde karşılamayacaktır. Çünkü tentenin esas amacı güneş ışınlarından korunmanızı sağlamaktır. Güneş ışınlarının en dik geldiği zamanlarda tentenizin size gölgelik olması gerekir.

Kurduğumuz tenteler hem çelikten hem de ahşaptan olabilmektedir. İki malzemeyi de kaliteli bir şekilde işliyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Tercih ettiğiniz alanı bizlere gösterdiğiniz takdirde ne kadar alanlık bir tente ihtiyacınız olduğu konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Böylelikle ortaya çıkacak maliyette hesaplanmış oluyor. Pergola tente fiyatları mevcut kurum yapılacak alana göre değişiklik gösterecektir. Kimi alanlar daha küçük kimi alanlar daha büyük olabiliyor. Bu durumda fiyatlarda da farklılık ortaya çıkabiliyor.

Pergola tentenizi dilerseniz çelikten imal edip kurulumunu dilediğiniz alana vakit kaybetmeden gerçekleştirmekteyiz. Bu alan bahçeniz ya da verandanız olabileceği gibi kafe gibi, lokanta ya da restoran gibi bir işletme de olabilir. Dışarıda oturmaktan keyif alan biriyseniz tente sizin için bir ihtiyaçtan öte zorunluluk haline gelmektedir. Yaz aylarında güneşten korunmak, kış aylarında yağmur ve ıslanma problemi olmadan dışarıda oturmak pergola tente çeşitleri ile mümkün olmaktadır.

Sizler için kurduğumuz tentelerin kumaşı su geçirmez yapıdadır. Bu anlamda en yoğun yağış alan günlerde bile bahçe ya da verandanızda rahatlıkla oturabilirsiniz. Eğer bir işletme sahibi iseniz manuel tenteler müşterilerinizi açıp kaparken rahatsız edebilir. Standart tentelerin ise kapatılıp açılması, taşınması sorunları ortaya çıkabilir. Pergola tente çeşitlerinde böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Sadece tek bir tuşla misafirlerinizi, müşterilerinizi rahatsız etmeden pergola tentenizi açabilir, kapayabilirsiniz.

Tente modellerini tasarlarken ve kurarken ekip olarak sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemekteyiz. Bu sebeple kurulum işlemlerini öncesi ve sonrasında tüm bilgilendirme ve desteği sağlamaktayız. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlere günün her saatinde tentenizle ilgili destek sağlayabilecek donanımdadır. Pergola kurulum esnasında mekanik aksamları tamamen bu konuda deneyimli arkadaşlar uygulamakta ve çalıştırmaktadır. Size de gerekli kullanım bilgilerini vererek anahtar teslim işlemlerini bitirmektedir.

Pergola Tente Kullanmanın Faydaları ve Kolaylıkları

Standart bir tente yerine pergola tente kullanmanız ister ev olsun ister işletmeniz olsun size pek çok avantaj kazandıracaktır.

  • Dış alanınız, eviniz ve kendiniz de dahil hiçbir şekilde yağmurdan ya da kardan etkilenmez.
  • Tenteler su geçirmez olduğu için bulunduğunuz alan her daim kuru kalır. Su basma, birikme gibi dertleriniz olmaz.
  • Arkadaş ya da ailenizle otururken sıcaktan tente sayesinde korunabilirsiniz. Güneşin dik ve sakıncalı geldiği zamanlarda tek bir tuşla tentenizi aktif edebilir ve balkon keyfinize ara vermeden devam edebilirsiniz.
  • Güneş ışınlarından korunduğunuz için masa sandalye ve diğer eşyalarınız solma tehlikesi ile karşılaşmaz.
  • Havuz kenarına, güneşlediğiniz yere kuracağınız tente hem size hem de havuza ağaç yapraklarının düşmesine engel olacaktır.
  • Pergole tente sayesinde sadece yazları değil 4 mevsim en iyi şekilde korunur ve dışarıda oturma keyfiniz hiçbir şekilde bölünmez.

Sizlere kuracağımız pergola tenteler bizim garantimiz altındadır. Yaşayacağınız herhangi bir sorunda direkt olarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak kesinlikle sadece kurulum yapıp gerisi ile ilgilenmeme gibi bir durum söz konusu yapmamaktayız. Amacımız her daim müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır. Hem kurulum öncesi hem kurulum esnasında hem de sonrasında bizlere rahat bir şekilde ulaşabilmektesiniz.

Pergola tente çeşitlerimizi web sitemiz üzerinden inceleyebilir ya da danışman ekip arkadaşımızla iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Farklı renklerde, farklı modellerde pergole tente çeşitlerimiz mevcuttur. Bizlerle irtibata geçerek hem pergola tente fiyatlarını öğrenebilir hem de hangi seçeneklerimizi sunduğumuzu anında öğrenebilirsiniz. İst Cam Balkon olarak Silivri pergola tente ihtiyacınızı haftanın her günü kurulum da dahil karşılamaktayız.

Silivri Pergola Tente Firmasını dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ücretsiz servis ve keşif desteğinden yararlanarak mekanlarınızı daha ekonomik ve konforlu bir yaşam alanına dönüştürebilirisiniz.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir