Kemerburgaz Pergola Sistemleri

Kemerburgaz Pergola imalatçısı olarak günümüzde kafe, bar, restoran gibi yerlerin yanı sıra villa, müstakil alanlar ya da evlerin balkonlarında veya çatı katlarında pergola tenteler sıklıkla yer almaya başlamıştır. Pergola tente tercihinin nedeni hem kullanışlı olması hem de estetik anlamda balkona ya da bahçe gibi alanlara ekstra güzellik kazandırmaktadır. İst Cam Balkon firması olarak 10 senelik tecrübemizle sizlere dilerseniz işyerinize dilerseniz bahçenize en modern tasarımlara sahip kullanışlı pergola tentelerimizle hizmet vermekteyiz.

Kemerburgaz Pergola Tente

Kemerburgaz Pergole Tente sistemleri temelde aynı amaca hizmet verse de günümüzde hem estetik anlamda hem de teknik anlamda pek çok farklılıklar ortaya çıkmıştır. Bu da hem kullanım kolaylığı hem de estetik anlamda gözlere hitap etmesi açısından çeşitliliği beraberinde getirmiştir. Herhangi bir yapı ruhsatına ihtiyaç duyulmadığı için hayalinizdeki pergola tente sistemini sizler için kuruyoruz. Tamamen size özel olacak olan pergola tente sistemleri son derece ergonomik yapıdadır. Rahat bir şekilde açmanız kapamanız için özel olarak detaylandırılmıştır ve tek bir kumanda yardımıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Pergola tente sistemlerinin en güzel özelliği mevsim ne olursa olsun 4 mevsim -40 ve +60 dereceye kadar rahatlıkla kullanabilme kolaylığı sunmaktadır.. İster çok yağmurlu bir günde isterseniz çok güneşli bir havada pergola tente sistemlinizi rahatça açabilir, kapatabilirsiniz. Pergola tente sistemleri dayanıklı malzemeden üretildiğinden her yıl sorunsuz bir şekilde tentelerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sadece daha uzun ömürlü olabilmesi ve dayanıklılığından ödün vermemesi için gerekli bakımlarının düzenli olarak yapılması ya da yaptırılması yeterli olacaktır.

İstanbul’da yıllardır pergola tente konusunda müşterilerimize kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz. Bu anlamda evinize, bahçenize ya da balkonunuza uygun renkte, modelde tente seçmeniz bizler için yeterli olacaktır. Pergola tenteler size özel yapılmaktadır. Alanınızın genişliği ve sunduğu şartlar çerçevesinde en uygun pergola tenteleri uzman ekibimiz ile sizler için hazırlıyoruz. Balkonlarınızın daha şık, havada ve zorlu hava şartlarına karşı korumalı olması için dilediğiniz tente çeşidini bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

Uygun alanınıza göre pek çok farklı pergole tente sistemleri yapılabilmektedir. Pergola tenteler eskiden daha az çeşitteydi ancak özellikle günümüzde çok farklı renkte, desende ve ebatta pergola tente bulmak mümkündür. Kurulacak olan tentelerin en büyük özelliği 4 mevsim boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesidir. Özel çekme alüminyum profillere sahiptirler. Bu da sizlere büyük bir konfor ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Fitil sistemine sahip olan pergole tenteler sızdırma yapmayan, güvenilir yapılardır. Elektrostatik toz boya kullanıldığından boya konusunda herhangi bir zorluk çekmiyor ve dilediğiniz renkte tentenizi alanınızda rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. 

Uzaktan kumanda ile rahat ve kolay kullanımı vardır. Modern yapı ve estetik konforlu elemanları bulunan pergola tente sistemleri 5 yıl servis, 3 yıl motor garantili olan ürünlerdir. Pergola tente sistemlerinin bir diğer kolay yönü kumandası ile rahat bir şekilde hareket kabiliyeti sağlayabilmesidir. Sadece tek bir tuşa basarak tentenizi aktif edebilir, yine tek bir tuşa basarak tentenizi otomatik olarak toparlayabilirsiniz.

Pergola sistemleri günümüzde son teknoloji ile üretildiğinden kurulumu da açıp kapaması da kolaydır Kullanımı otomatik olduğundan sizlere büyük bir konfor sağlayacaktır. Siz istediğiniz pergola tente sistemini seçiyorsunuz alanında uzman ekiplerimiz bulunduğunuz alana gelerek gerekli ölçüm ve hesaplamaları yapıyor ve kurulumunu vakit kaybetmeden gerçekleştiriyorlar. İlk önce kataloğumuzdan tente renk ve desen modeli seçiyorsunuz. Rengini, modelin ve dokusunu seçtikten sonra ekibimiz araştırma yapmak üzere bölgeye geliyor ve akabinde kurulum işlemlerine geçiyor. Kurulumu gerçekleştirdikten sonra herhangi bir destek gerektiğinde ekibimiz yine sizlere gerekli yardımı sağlıyor.

Kemerburgaz Pergola Çeşitleri modelleri

Kemerburgaz Pergola Tente firması olarak pek çok farklı tente çeşidini bünyemizde bulunduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Öyle ki daha önce de belirttiğimiz gibi özellikle teknolojinin gelişmesi ile pergola sistemlerinde de kullanım rahatlığı ortaya çıkmıştır. Pergola tente sistemlerinden motorlu tente, raylı tente ve mafsallı tente gibi gruplar oluşturur. Bu sistemler kullanım kolaylığı sağlayan ve küçük büyük herkesin kontrol edebileceği nitelikteki tentelerdir. İst Cam Balkon firması olarak başlıca tente sistemlerini sıralamak gerekirse;

Motorlu Tente

Motorlu tente sistemleri günümüzde işletmelerin en sık tercih ettiği tente modellerindendir. Özellikle işletmeler manuel sistemli tentelerde büyük zorluklar yaşayabiliyorlardı. Örneğin bir kafede insanları rahatsız etmeden yağışlı bir havada tente açmak sıkıntı yaratabiliyordu. Ancak motorlu tente sistemleri sayesinde tek bir tuşa dokunarak kimseye rahatsızlık vermeden tenteyi açmak mümkün hale gelmiştir.

Motorlu tente tercihinizi herhangi bir bozulma durum ile karşılaşmamak için mutlaka kaliteli işçilik kullanan, alanında uzman bir firmadan destek almalısınız. Ekibimiz motorlu tente sistemini işletmenize kurmakta ve sizlere gerekli teknik donanım, desteği sağlamaktadır. Oldukça kolay bir kullanıma sahip motorlu tente kullanımı hakkında aklınıza takılan tüm sorularda uzman ekibimiz sizler için destek sağlamaktadır. 

Raylı Tente

Bir diğer rahat kullanımı ile öne çıkan tente modellerinden raylı tente rahat açılıp kapanabilen bir yapıya sahiptir. Bu tenteler gücünü elektrikten alır. Özellikle büyük işletmeler, restoranlar lounge bar ve kafelerde raylı tente sistemi sıklıkla tercih edilmektedir. Raylı pergola tenteler kumandalı olup tek bir tuşla herhangi bir sorun yaşatmadan rahatlıkla açılabilen, kapanabilen tentelerdir. Raylı tente çeşitleri estetik açıdan da bulunduğunuz mekâna güzel bir hava katmaktadır. İşletmenizin tonlarına uygun renklerde pergola raylı tente seçebilir ve hem işlevselliğinden hem de şıklığından en iyi şekilde fayda sağlayabilirsiniz.

Raylı pergola tenteler hareketli pistonlara sahiptir. Bu sayede çok rahat bir şekilde açılırlar. Herhangi bir takılma, bekleme ya da kapanmama gibi bir durum ortaya çıkarmazlar. Son derece ergonomik ve kullanışlıdır. Raylı tente çeşitleri özellikle tasarımı gereği diğer tente çeşitlerine göre çok daha avantajlıdır. Raylı pergola tente çeşitleri kullanılan materyal nedeniyle çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür. Mekânınız ister küçük olsun ister büyük her şekilde ortama klas bir hava katarlar.

Aniden ortaya çıkan yağmur ya da kar gibi hava koşullarına karşı raylı pergole tente ile korunabilir ve müşterilerinizin rahatsızlığının önüne geçebilirsiniz. Raylı pergole tente çeşitleri diğer tentelerde olduğu gibi farklı renk ve tasarımlarla siz tüketicilere sunulmaktadır. Bu anlamda mekânınızın sandalye, masa ya da duvar renklerine uygun bir pergole tente seçebilirsiniz. Ayrıca alacağınız raylı tente sisteminin bakımı da son derece kolaydır. Kumaşı gereği kolaylıkla tentenzin rutin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Kemerburgaz Otomatik Pergola Tente Fiyatları

Kemerburgaz pergola birçok çeşitlerde olduğu gibi otomatik pergola sistemlerinin de fiyatlarını etkileyen pek çok önemli detay bulunmaktadır. Pergola de kullanılan malzeme, işçilik, kumaş ve motor gözle görünen sayılabilecek pek çok faktör pergola fiyatlarında etkili olmaktadır. Tercih edeceğiniz otomatik pergola ne kadar kaliteli malzemeden üretilmiş olursa kullanım ömrü de o kadar fazla olacaktır. Pergola fiyatları tercih edeceğiniz alana göre de değişiklik gösterebilir. Yani küçük bir balkon, küçük bir işletme için maliyet daha düşük olabilir. Ancak alan büyüdükçe ve pergola üretimi de buna göre yapıldığından maliyet de buna oranla artış gösterebilmektedir. Ancak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde otomatik pergola tentenizi kullanmak istiyorsanız kaliteden taviz vermemek en doğrusu olacaktır. Bizler bugüne kadar sağlamış olduğumuz tüm pergola çeşitlerinde malzemeden ve kaliteden ötün vermeden işlerimizi firma olarak sorunsuz teslim etmekteyiz.

Otomatik pergola tente konusunda sizlere yıllardır hizmet veren firmamız 7 gün boyunca pergola konusundaki ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Ayrıca geniş otomatik pergola çeşitleri ile hem zevkinize hem de bütçenize en uygun seçenekler sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz otomatik pergola çeşitleri kompakt şık tasarıma sahiptir ve elektrostatik toz boya kullanılmaktadır. Toz boyalar sayesinde istediğiniz renge rahatlıkla dönüştürülebilmektedir.

İster işletmenizde ister evinizde balkonlarınızda pergola tente sistemlerini tercih edebilirsiniz. Kullanım alanının büyüklüğüne göre fiyatlarda da değişiklik olabileceğinden bu konuda detaylı bilgiyi bizleri arayarak alabilirsiniz. İst Cam Balkon olarak alanında uzman kadromuz pergola tente ihtiyacınızda seçimden kuruluma, teknik bakımına kadar her türlü aşamada sizlere yardımcı olmaktadır.

Similar Posts

One Comment

  1. Merhaba, Almanyadan yaziyorum bana şirketimiz için ürünlerinizden fiyatlistesi çikarabilirmisiniz almanyada müşterilerimize iyi bir fiyat alabilirsek sunmak istyoruz kişbahçesi giyotin sineklik pilise ve zip perde, kişbahçesi güneşlik tavan için.
    Saygilarimla Olcay Tokaç

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir