Beşiktaş Cam Balkon

Beşiktaş Cam Balkon
Beşiktaş cam balkon firmamız, kurumsal şirketimiz, İstanbul’ un en yoğun nüfusuna sahip popüler ve en güzide ilçelerinden biri olan Beşiktaş semtinde yer alır. Hakkımızda bölümünden bizimle ilgili daha detaylı alabilir ve bize ulaşabilirsiniz. Beşiktaş cam balkon firmamızın kurulma amacı ise; Siz değerli müşterilerimiz için özenle hazırladığımız, ev ve ofis gibi yerlerinizde severek kullanacağınız cam balkon ve cam bölmelerini, sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kaliteli ekipmanlarımızla, emeklerini ve işçiliklerini özenerek ortaya koyan deneyimli personelimizle evlerinize, ofislerinize temiz, sade ve şık görüntü eşliğinde huzur getiriyoruz. İş bilenin, kılıç kuşanın felsefesiyle çıktığımız bu yola, kendimize çok güveniyor ve verdiğimiz hizmetin yüksek kalitede, olduğuna inanıyoruz.

Beşiktaş cam balkon olarak aynı zamanda siz değerli müşterilerimiz açısından da cam balkon kullanmanın bir sürü faydası olacaktır. Öncelikle cam maddesini inceleyecek olursak inorganik amorf yapıda bir katı malzeme olarak tanınır. Cam, amorf yapısını koruyarak katılaşır yani üretim esnasında hızlı soğuma sebebiyle kristal yapı yerine amorf yapı oluşturarak sıvı halde kalır ve bu yapı cama sağlamlık ve saydamlık özelliğini verir. Sağlık ve estetik açıdan bakarsak cam temizliği ve içerisinde inorganik maddeler nedeniyle sizi rahatsız etmez, saydam olma özelliğiyle de dışarıdan bakıldığında şık ve daha göze hitap eden bir hal alır. Literatürde bakıldığında zaten neden en çok cam maddesinin sağlık ve görsellik için seçildiğini anlıyoruz.

Eğer bir cam balkonunuz varsa sizin için yağmur, kar vb. hava olayları ve iklim şartları sorun değildir. Balkonlarınızın cam balkona dönüşmesi, beraberinde bir sürü avantajı da getirir. Örneğin; Toz, gürültü, böcekler, ağaçlardan düşen yapraklar, alerjiniz varsa özellikle polenler gibi aklınıza gelebilecek her türlü sizi rahatsız eden dış etmenlerden korunmuş olursunuz. Kendinize ve ailenize sağlıklı, daha kaliteli bir yaşam alanı tasarlayıp 4 mevsim boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilir, sevdiklerinizle keyifli cam balkonun vermiş olduğu tüm istenmeyen dış etmenlerden koruması sayesinde hoş vakit geçirebilirsiniz.

Beşiktaş cam balkon sizler için tüm ustalık eserlerini sunar. Kurumsal alt yapısıyla size verilebilecek en iyi ürün ve hizmeti bir araya getirir. Eviniz ve ofis yerleriniz için camın sağlığını, şeffaflığını, ihtişamını, şık ve naif dokusunu sizin hizmetinize sunar. Ve sadece sunmakla da kalmaz size 5 yıllık bir garanti süreci de vaat eder. Kalite asla tesadüf değildir, zira biz size bu kaliteyi sunabilmek için çok çalışıyor, akabinde sizin ihtiyaç ve isteklerinize olabildiğince hızlı çözüm üretiyoruz. Yıllarının deneyimini ve sürekli kendimizi güncelleyen, inovatif çalışma halinde sizlere daima hak ettiğiniz konfor ve güven ortamını hazırlamak için çalışıyoruz. Sizlerin bize olan güveni ve bizimde işimize olan saygı ve özverimizle birlikte daha çok üretiyoruz, daha çok gelişiyoruz. Ne zaman cam balkon, cam teras, cam bölme ve cam  duşa kabin gibi gereksinimleriniz olursa bize iletişim bölümünden ulaşabilir, hayalinizdeki gibi bir cam balkona ve diğer ürünlere sahip olabilirsiniz.

 Beşiktaş Cam Balkon Fiyatları

Sizin için tasarladığımız her yönüyle çok kullanışlı olan cam balkonlar, evinizin daha temiz olmasını sağlarken aynı zamanda gün ışığından da faydalanmanıza olanak sağlar ve asla güneşinizi kapatmaz. Bu sayede daha temiz balkonlara sahip olursunuz ve her mevsimde cam balkonun ferahlığını, temizliğini yaşayabilirsiniz.

Bu kısımda camın kalite ve fiyatlarına değineceğiz. Öncelikle belirtelim ki her cam balkon veya cam fiyatı ölçülen alanın metre karesi (m2) ve kullanılan malzemenin kalitesi (hammadde) baz alınarak hesaplanır. Buna göre Beşiktaş cam balkon fiyatlarını tahmini bir hesaplama yaparak sizin de fiyatlar hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacağız.
Standart bir cam m² fiyatı 1750TL, standart cam (renkli) m² fiyatı 1850 TL, Isıcamlı cam balkon fiyatı 3000TL, ısıcam (renkli) m² fiyatı 3500 TL olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Sistemin kurulacağı alan, fire verme miktarı, cam balkonda tercih edilecek renkler ve aksesuarlar vs. gibi detaylar fiyatı etkilemektedir. Ekonomik olan cam balkon fiyatları ile üretim yapılabilmektedir. Birim fiyatı biraz daha yüksek modelleri de yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz.

Ekonomik model cam balkonumuz ise genelde en fazla tercih edilen modeldir. Renkli, renksiz cam balkon üretimi yapılır ve tercihinize göre ek olarak aksesuarlar eklenebilir yalnız bu sebeple fiyat da değişmektedir.

 1. Siyah, füme, yeşil, mavi renk gibi cam balkon seçeneklerimiz mevcuttur. 2022 yılı standart renkli cam balkon m² 1750 TL’dir.
 2. Isıcamlı renksiz standart cam balkon m² 3000TL’dir. Ve fiyatlara perde, sineklik gibi aksesuarlar dahil değildir.
 3. Renksiz sürgülü cam modelimiz m² fiyatı 3000 TL olup renkli sürgülü cam balkon modelimiz m² 1100TL’ den sizlerin beğenisine sunuyoruz.
 4. Katlanabilir renksiz cam balkon fiyatları yine m² 1750TL ve renkli katlanabilir cam balkon modelimiz m² fiyatı 1850TL olarak satışa sunulmuştur.

Katlanabilir standart özellikteki cam balkon modelimiz en uygun fiyatla m² 1750TL olmak üzere satışa sunulmuştur
Yaşam alanlarınıza ayrı ve temiz bir hava katacak olan cam balkon, cam bölme, cam teras vs. gibi alternatiflerle sunduğumuz ürünlerimizi güvenle kullanabilir, istediğiniz ürün ve modeller için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beşiktaş Cam Balkon Sistemleri

Beşiktaş cam balkon sistemleri, farklı renklerde ve özelliklerde olup en iyi malzemelerden üretilmiştir. İmalatını da kendimiz yaptığımız cam balkon modellerimizi müşterilerimiz için fiyatları daha uygun tutmuş olup ev ve ofis yerlerinde daha rahat cam maddesinin ferahlığından faydalanabilmeleri hedeflenmiştir. Tercihe göre ve ortama göre değişen Beşiktaş cam balkon sistemlerini siz değerli müşterilerimize tanıtıyoruz.

Beşiktaş Cam Balkon Sistemleri

Bu sistemler;

 • Katlanır cam balkon; Piyasada en çok örneği olan ve tercih edilen modeldir. Çok fazla avantajı olması ve şık görüntüsüyle müşterilerimizin en beğendiği modelimizdir. Bina dış cephesiyle uyumlu olduğu için kaliteli bir görünüm sağlar. Dış etkenler (yağmur kar, toz, gürültü vb.) balkonu korur. Ekonomik olarak diğer Beşiktaş cam balkon sistemlerine göre en uygundur. Katlanır olma özelliği sayesinde balkon alanından tasarruf sağlar. Kanatlarda 2 adet rulman 4 adet tekerlek kullanılır. Profil kalınlığı 4cm, et kalınlığı 3mm’dir. En çok merak edilen sorulardan biri Benim balkonuma da cam balkon yapılır mı? Sorusudur. Tüm modeller istediğiniz gibi siz nasıl isterseniz yapılır. İster L, ister U, ister yay şeklinde veya gömmeli, düz, köşeli balkon modelleri yapılır. Siz isteyin biz yapalım.
 • Sürgülü cam balkon; En çok tercih edilen ikinci Beşiktaş cam balkon sistemlerinden biri olan modelimizdir. Büyük veya küçük balkon fark etmeksizin, tüm balkonlara uygulanabilir bir sistemdir. Çok kullanışlı, işlevsel bir cam balkon özelliği taşır. Sürme sisteminde camlar sistemin sonunda toplanır. Cam kalınlığı tercihinize göre 8 veya 10 mm olabilir. Eşikli ya da eşiksiz ürün tercihi yapabilirsiniz. Estetik görüntüsüyle ve bina uyumuyla harika bir görünüme sahip olur.
 • Isıcamlı Cam Balkon Modelleri; Adından da anlaşıldığı üzere ısıcamlı, yalıtımlı ve iyi bir koruma sağlar. Çoğu müşterimiz Beşiktaş cam balkon sistemleri arasından bu modeli tercih etmekte olup uzun yıllar boyunca güvenle ve memnuniyetle kullanmaktadırlar.

Her zaman çoğu müşteri cam balkon sektöründe tercihini bizden yana kullanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize daima daha uygun, daha kaliteli cam ürünlerini üretmek için Beşiktaş cam balkon sistemleri olarak buradayız.

Beşiktaş Cam Balkon Firmaları

Beşiktaş cam balkon firmaları İstanbul’ un hemen hemen her ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla bulunur. Firmamızın bu özelliklerini duyan müşterilerin soruları bu firmayı nerede bulabilirim? Olmuştur. Beşiktaş cam balkon firmaları olarak biz artık çoğu semt de yer aldığımızı belirtmek isteriz.
Ana merkezimiz Beşiktaş’ da bulunup diğer hangi ilçe ve semtlerde bulunduğumuzu siz değerli müşterilerimize açıklamak istiyoruz.

 1. Etiler Cam Balkon
 2. Dikilitaş Cam Balkon
 3. Levazım Cam Balkon
 4.  Muradiye Cam Balkon
 5. Beşiktaş Bebek Cam Balkon
 6. Beşiktaş Kuruçeşme Cam Balkon
 7.  Levent Cam Balkon
 8.  Gayrettepe Cam Balkon
 9.  Balmumcu Cam Balkon
 10. Beşiktaş Nispetiye Cam Balkon
 11.  Ortaköy Cam Balkon
 12. Beşiktaş Sinan Paşa Cam Balkon
 13. Beşiktaş Türkali Cam Balkon
 14. Ulus Cam Balkon

İstanbul’un birçok güzide semtinde siz değerli müşterilerimize ulaşmak için firmalar açtık ve sizlere hizmet vermeye başladık. Çoğu müşterimiz cam balkonda bizi seçerek en ekonomik fiyata kaliteli ürün ve hizmeti bizden temin ettiği için memnun kalmıştır. Özellikle vurgulamak istediğimiz nokta ürün ve hizmetlerimize 5 yıllık garanti süreci vermekteyiz. Bu süre zarfında ürünle ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Eğer referanslarımı merak ediyorsanız aynı şekilde referans bölümünden referanslarımıza ulaşabilir, hakkımızda bölümünden de bizimle ilgili merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Cam Balkon Firmaları ile artık eviniz renkli, ısıcamlı, ya da sade ama şık cam balkonlarla dekoratif olacak. Eğer balkonunuza cam balkon yaptırmak istiyorsanız ve fiyat almak istiyorsanız bizimle iletişime geçip ekiplerimizi balkonunuzun keşfi, ölçüm ve fiyat bilgisi almak için gönderebiliriz.
Diğer kategorilerden pimapen, panjur ve otomatik kepenk seçeneklerimizle ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz ürünleri sizler için aynı şekilde kurulumunu yapar kısa sürede teslim edeceğimizi beyan ederiz.

İsteğiniz üzere eğer firmamızın olmadığı bir semt de yaşıyorsanız ve bizde hizmet almak istiyorsanız size memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtir bize iletişim bölümünden ulaşmanızı bekleriz.

Similar Posts

One Comment

 1. Beşiktaş’ta bulunan kafeteryamız için İstanbul cam balkon firmasıyla Çalıştık arkadaşlar önce keşif için geldiler ardından projeyi çiz diler ve iş teslim süresini netleştiredikten sonra anlaşmaya vardık anlaşma gereği nasıl konuştuysak cam ve cam balkon işlerini Harfiyen yerine getirilir Beşiktaş bölgesinde cam balkon ve kış bahçesi gibi hizmet almak isteyen tüm herkese İstanbul cam balkon firmasını önerebilirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir