Avcılar Pimapen

Avcılar Pimapen

Avcılar Pimapen , kapı ve pencere üretimi ile sektöre başlayan firmamız daha sonra küpeşte, kış bahçesi ve alüminyum demir doğrama ile hizmet yelpazesini genişletmiştir. Kaliteli işçilik ve güvenilir ekibimizle hizmet sunarken sadece satış odaklı değil, aynı zamanda satış sonrasında da desteğimiz devam ediyor. Avcılar Pimapen olarak mekanlarınız ve sevdiklerini dış koşullardan korumak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Son dönemlerde kullanımı artan ve müşterilerimize tavsiye ettiğimiz pvc cam balkon sistemleri inşaat sektöründe gelişimi de sembolize ediyor. Açılıp kapanan yapıları ile cam balkon sistemleri manuel ve otomatik olması nedeniyle birçok avantaj sunuyor. Dışarıdan bakılınca binanın görüntüsünü baştan sona değiştirirken aynı şekilde içeriden de yüksek bir performans sunuyor.

PVC kapı ve pencere sistemleri ısı yalıtımı acısından diğer cam ve doğramalara göre avantaj sağlamaktadır. PVC  kapı ve pencere sistemleri 20mm – 24mm ve 30mm gibi ölçüler kullanılarak ısı ve ses yalıtımı artırılmaktadır.  Sizlerde mekanınıza uygun tüm pencere ve kapı modellerini istcambalkon firmasında temin edebilirsiniz.

Avcılar Pimapen Bayi

Avcılar Pimapen Bayi, PVC kapı ve pencerelerin kullanımlarının bu denli yaygınlaşmasının en önemli nedeni hiç kuşkusuz ses ve ısı yalıtımında oldukça verimli olmasıdır. Geçmiş zamanlarda kullanılan ahşap kapı ve pencereler ısı ve ses yalıtımında etkili olmadığı için yerine PVC kapı ve pencere sistemlerine bırakmıştır.
Pimapen A.Ş.’nin yetkili bayisi olarak Pimapen PVC pencere ve cam balkon sistemlerinde her zaman kaliteli, dayanıklı ve hızlı hizmet anlayışını benimsiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sağlayarak kolay ödeme seçenekleri sunmanın yanında ücretsiz keşif desteği de veriyoruz. Avcılar pimapen bayi firmamız sadece PVC hizmeti değil birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimizi sıralamak gerekirse;

  • Cam balkon
  • Pileli sineklik
  • Cam korkuluk
  • Otomatik panjur
  • Kış bahçesi
  • Duşa kabin
  • Küpeşte
  • Tente ve branda gibi birçok alanda siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz. Sizlerde tüm cam ve cama dayalı işlerinizde firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Avcılar Pimapen Bayi

PVC pencere ve cam balkon sistemlerini üretirken yüksek standartlara uyuyoruz. Markalı ürünlerimiz ile yaşam alanlarınızın ses ve ısı yalıtımını ayarlayarak maksimum konfor sağlıyoruz. Yüksek teknolojiye sahip ürünlerimizin aynı zamanda bakım ve temizliği de son derece kolaydır. Başta Avcılar olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde ihtiyaç ve taleplerde müşterilerimize uygun çözümler sunarak keyifli yaşam alanları sunuyoruz. Değişim ve gelişime açık firma olarak müşterilerin beklenti ve memnuniyetlerini karşılıyoruz.

Avcılar Pimapen Tamiri

Avcılar pimapen ve  PVC kapı pencere sistemlerinin ses ve yalıtımı sağlayan contalar zamanla yıpranıp etkisini kaybedebiliyor. Bunun dışında her ürün de olduğu başka ufak tefek sıkıntılar da söz konusu olabiliyor. Uzun yıllar boyunca kullanılan malzemeler eskimeye bağlı tamire ihtiyaç duyar.

Doğru tercih edilen pvc ve camlar ortamın ısı sıcaklığını dengeleyerek enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Hem dış koşulların içeriyle bağlantısını kesmek hem de ürünün daha uzun yıllarca kullanılmasını sağlamak için bakım işlerinin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Firmamız 8 kişilik personel kadrosu ile conta bakım ve değişim konusunda iyi sonucu sunuyor. Bakım ve değişim işlerinde kullanılacak malzemelerin kaliteli ve uzun ömürlü olması oldukça önemlidir.

Doğru ürün seçim yapılmaması halinde verim alınamadığı gibi yeni malzeme alınmasıyla ekstra maliyetlere neden olabilir. Firmamızın sahip olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde İstanbul’un neresinde olursa olsun bir telefon kadar Avcılar Pimapen Tamir ailesi yanınızda oluyor. Firmamız PVC ürünlerin tamiri yaparken aynı zamanda güvenilir ve son derece hazırlanan cam balkon sistemlerinin satı ve tamir işlerini de üstleniyor. Müşteri odaklı çalışan firmamız insanlar için her türlü hassasiyet ve gereklilikleri de yerine getiriyor.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir