Küçükçekmece Cam Balkon

Küçükçekmece Cam Balkon
Balkon tasarımları, apartmanlar için önemlidir ve evin genişlemesini sağlar. Bu kategoride dikkat edilmesi gereken konulardan biri uzman çözüm seçenekleridir. İşçilik malzeme kalitesi, pratik yöntemler ve zamanında iş teslimatı gibi konular, İstanbul cam balkon hizmetin kalitesini belirler.

Balkonlarda çay keyfi yaz aylarında huzur veriyor ve serinlemek için tercih ediliyor. Serinlemenin pratik yolu olan balkonlar, kış aylarında ise iptal oluyor. Kar ve yağmur gibi etkenler balkonun kullanımını engelliyor. Bu sebeple balkonların kapatılması gerekiyor. Ayrıca ısınma giderlerinde de kapalı balkonlar avantaj sağlıyor. Camın ışığı geçirmesi nedeniyle aydınlatma gideri de minimum seviyeye düşüyor. Işığı geçiren ve aynı zamanda ısı yalıtım özelliğine sahip olan bu sistem ev ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlıyor.

Küçükçekmece Cam Balkon Bayisi

Küçükçekmece cam balkon firmamız malzeme kalitesini ön planda değerlendirerek işe başlıyor. Malzemenin kalitesiz olması durumunda diğer hizmet konularının bir önemi kalmıyor. Renkli ve saydam özelliklere sahip cam balkonlara özel camlar sipariş üzere kesimi yapılıyor. Malzeme kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahip İstanbul cam balkon ürünlerimiz kısa sürede montajlanıyor.

Hizmet kalitesinin ilk aşamada önemli olduğu servisimizde elemanlarımız gerekli bütün işlemleri prosedüre uygun şekilde yapıyor. Cam blokların eni standart 50 cm’dir. Yükseklik ise balkonun yapısına göre belirlenir. Kare, yuvarlak ve dikdörtgen özelliklere sahip balkonların genel yapısına uygun tasarımlar estetik açıdan daha hoş görünüyor. Ekibimizin ustaları aldıkları ölçüleri baz alarak estetik açıdan Küçükçekmece cam balkon ile birebir uyumlu özelliklere sahip proje oluşturuyor.

En iyi reklamımız, yaptığımız işimizdir…

Standart özelliklere sahip cam bloklar ithal özelliğe sahiptir ve döviz artışından etkilenmektedir. Firmamız bu artıştan minimum seviyede etkilenmektedir ve en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet sunmaktadır. Ölçü almada uzman olan ekibimiz hatasız ölçü alarak montajda her hangi bir sorun oluşmaması için azami gayret sarf etmektedir. Balkon tasarımının sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için ekibimiz kullanım talimatı hakkında bilgi vermektedir. Yanlış kullanımın meydana getirdiği zararlar balkonun sistemine zarar verebilmektedir.

Küçükçekmece Cam Balkon Firması

Cam balkonlarda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de kombi bacalarıdır. Kombi bacaları, cam kesimi esnasında sorun oluşturabilir. Ustalarımız ölçü alma işlemi esnasında kombinin bacasını hesap ediyor ve ona göre cam blok kesim işlemi gerçekleştiriyor. Aksi halde kesim işlemlerinde sorun oluşabilir.

Küçükçekmece Cam Balkon Firması

Balkon camlarının 8mm olanları en çok tercih edilen modelleridir. Kenar kısımlardaki alüminyum çerçeveler silikon ile yapıştırılır. Bu sebeple bir hafta süre ile cam balkonların kullanılmaması gerekir. Cam balkon kullanımında dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biri de silikonun kurumasını beklemektir. Aksi halde camın alüminyum çerçevesi yerinden çıkabilir.

Kenar fitilleri ve cam kilidi gibi aksesuarlar da uzman elemanlar tarafından montajlanır. Cam bloklar silinebilir özelliklere sahiptir ve her zaman için temiz kalır. Profesyonel işçilik bu konuda yani balkon tasarım hizmetinde önemlidir. Acemi tasarımlarda su sızıntısı, pencerelerin kaymaması, pencerenin örtülmemesi ve benzeri sorunlar ortaya çıkar. Bu sebeple işinde tecrübeli  olan Küçükçekmece cam balkon firmasına güvenle yaptırabilirsiniz.  

Ev, apartman, site ve müstakil ev gibi yerlerde bulunan balkon ve teraslar özel cam balkon uygulaması ile kapatılabilir. Kış aylarında da balkonun kullanımını sağlayan bu tasarımlar, kış bahçesi uygulamaları için de etkili çözüm sunuyor. Sıradan branda ve benzeri şeylerle kapatılan bahçeler kış aylarında zarar görüyor. Bu nedenle cam bloklardan oluşan bu tasarımlar çok daha dayanıklı özelliklere sahip.

Küçükçekmece Cam Balkon Fiyatları

Özellikle mutfakların balkonlarında gerçekleşen kapatma işlemleri balkonun kullanım alanını genişletiyor. Balkonun kullanım alanının genişlemesinin yanı sıra kış aylarında da balkon bir oda gibi kullanılıyor. Dolap, buzdolabı ve benzeri eşyalar balkon kapatıldığı zaman güvenli bir şekilde balkona yerleştiriliyor.

Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahip olan camlarımızın ithal özelliklere sahiptir. Silinebilen özelliği ile oldukça hijyenik olan tasarımlarımız maksimum kullanım kalitesine sahip özel ürünlerdir. Teras ve balkon için tasarlanan ürünlerimiz bütün balkon tarzı yerler için tasarlanabilir. Renkli veya şeffaf modeller bütün mekanlar için sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve rüzgar, yağmur ve kar gibi etkenlere karşı dayanıklıdır.
Dış kısmı alüminyum kaplamalı olan cam balkonlarda plastik kaplama tercih edilmiyor. Alüminyum paslanmayan ve estetik özelliğini koruyan sağlıklı bir üründür. Silinebilir ve arızalı parçaları ise kolaylıkla tamir edilebilir. Bütün dış mekan dekor çalışmaları ile uyumludur. Küçükçekmece bölgesi ve Küçükçekmece’de bulunan tüm siteler için özel renkte cam balkon hazırlanır.

Balkon tasarımından ilk adım yerinde yapılan inceleme işlemidir. Yerinde yapılan inceleme işlemlerinde ustalarımız gerekli ölçüleri alıyor ve ölçü alma işleminin ardından tasarı hakkında bilgi veriyor. Ölçü alma işlemi esnasında müşterini taleplerini de yerinde değerlendiriyor. Müşterinin isteğine uygun şekilde özel bir proje hazırlanıyor ve bu projeye göre cam kestiriliyor. Bu aşamada uzmanlık çok önemlidir. Yapılan bir hata kesilen camların boşa gitmesine neden olabilir.

Ekibimiz bütün balkonlar için çözüm üretebiliyor ve kısa sürede uygulama alanında montaj işlemini gerçekleştiriyor. Uygulama alanında yapılan inceleme işleminin ardından özel montaj programı oluşturuluyor.

Cam Balkon Çeşitleri2024 M2 Fiyatları2024 Nisan Ayı Fiyatı2024 Kampanyalı Fiyatı
8mm Şeffaf Cam2900 TL3400 TL3200 TL
8mm Füme Cam3000 TL3500 TL3300 TL
8mm Mavi Cam3250 TL3750 TL3500 TL
8mm Yeşil Cam3250 TL3750 TL3500 TL
Küçükçekmece Cam Balkon 2024 Fiyatları

Similar Posts

One Comment

  1. Küçükçekmece’de bulunan airemiz için cam balkon firması araştırırken internet üzeri tesadüfen İstanbul cam balkon firması ile tanıştık kendileri ile görüştükten sonra cam balkonun yapılacağı adrese davet ettim arkadaşlar gelip ölçüyü aldılar ölçü sırasında yapılacak olan tüm işlemleri a’dan z’ye kadar harfiyen anlattılar. 15 günün sonunda cam balkon montajı yapıldı montajı yapılırken dedikleri gibi harfiyen her şeyi yerine getirdiler bu bölgede oturan komşularıma cam balkon firmasını önerebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir