Pergola Tente

Otomatik Pergola Tente Sistemleri

Otomatik pergola sistemleri günümüzde en çok rağbet gören ürünlerin başında gelmektedir. Sıklıkla kafeterya, restoran gibi alanlarda kullanılan pergola tente sistemleri günümüzde kış bahçesi yapımında ve çatı katı teras kapatma işlemlerinde de oldukça ilgi çekmektedir. Yapılan bu pergola sistemleri 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilen kumaştan imal edilmiş ve tamamen korunaklı ve şık tasarıma sahip kumaşlardan oluşmaktadır.

Pergola Tente sistemleri yapılması planlanan tüm alanlar içi uygun olarak tasarlanabiliyor. En zor yapılarda bile en doğru konum ve projelendirmelerle her alana uygun kesim ve montaj yapılabiliyor. Sizlerde tüm pergola tente sistemleriniz için firmamızın (0212) 854 18 74 numarasını arayarak ücretsiz servislerimden ücretsiz keşif ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Pergola sistemleri yatay, büklümlü ve çatılı şeklinde tente kaplama ile yapılıyor. Pergola tente sistemi açılır kapanır özelliği sayesinde temiz hava alınmasını sağlayarak aynı zaman yağmur ve su geçirmiyor. İstendiği takdirde pergola tente sistemin etrafı cam ile kapatılarak açılır kapanır işlevi kazandırılabilir.

Böylelikle yaz kış demeden bahçenizde pergola sistemi ile uzun zaman geçirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde gündüzlerde gölgeliğin tadını uzun süre çıkarma imkanı bulunuyor. Bu sistemlerin kullanılacakları bölgenin mevsim ve iklim koşulları ön planda tutulması gerekiyor. Ahşap ve alüminyum malzemeden üretilen pergola sistemleri de bulunuyor.

Alüminyum malzemeden üretilen sistemler diğerlerine göre uzun ömürlü olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Pergola sistemleri kullanılırken ahşap olanların seçimi oldukça önemlidir. Çünkü pergola sistemleri için aynı zamanda doğru ağacın kullanılması önemli hususlar arasında yer alıyor.

Pergola Tente modelleri 2024

Pergola tente modelleri  insanların yaşamlarında birçok faydası bulunuyor. İnsanlara hizmet sunan işletmeler veya kişilerin özel kullanım alanları için vazgeçilmez sistemler arasında pergola sistemleri geliyor. Günümüzde ışık sistemine sahip pergolalar daha fazla rağbet görüyor. Değişik model ve renklerde aydınlatma olanağı sunan pergola sistemleri görsel zenginliği ön plana çıkarıyor.

Pergola Tente, Latincede saçak anlamında pergola kelimesi dilimize pergola olarak geçmiştir. Aynı zamanda İtalyanca dilinde de pergola olarak geçmekte ve gölgelik anlamında kullanılıyor. Günümüzde birçok konut sahibi pergola sistemlerini kullanılıyor. Pergola sistemleri insanları yazın güneş ışığından korumak için etkili oluyor.

Pergola Tente Sistemleri

Pergola tente sistemlerinde yanlış malzemelerin kullanılması hem dayanıklı hem de uzun ömürlü olmasının önüne geçiliyor. Ayrıca bu sistemlerin kurulmasında bu konuda uzman olan kişilerden yardım alınması gerekir. Çünkü pergola sistemleri oldukça dikkat ve zahmet isteyen bir iştir. Tüm mevsimlerde kullanımı uygun olan pergola modelleri açılır kapanır özelliği sayesinde rahatlıkla uygulanıyor.

Kafeterya, kahvaltı salonu, verandalar, lokanta ve restoranlar gibi alanlarda kullanımı oldukça yaygındır. Ayrıca yaz ve kış bahçelerinde, havuzlarda ve diğer birçok alanda isteğe göre üstü açılır kapanır olarak üretimi yapılıyor.
Pergola sistemlerinde kullanılacak malzemeler kurulacağı alanın dekorasyonuna uygun olması önemlidir. Pergola sistemleri yapılacak alanın renk ve tasarımına uygun olması görsel açıdan zengin görünmesini sağlayacaktır. Pergola sistemlerin ergonomik yapısı aynı zamanda yaşamın kalitesini de artırıyor.

Pergola tente sistemleri için doğru adresiniz hep biz olalım. Uygun fiyat garantisi ile kurumsal çözümler. Mimari projelendirme ile 3D gerçeklik ile tasarımlar…

Estetik açıdan oldukça doyurucu ve kullanışlı bu sistemler dört mevsim boyunca kullanma olanağı sunuyor. İstanbul cam balkon her türlü mimari yapı ve projeye uygun pergola sistemlerinin üretimini yapıyor. Ayrıca olumsuz hava koşullarına karşı insanlara açık alanların olmasını yardımcı oluyor.

2024 Pergola Tente Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi pergola sistemlerinin fiyatlarını belirleyen bazı faktörler bulunuyor. Bu sistemlerin fiyatlandırması ölçüler ve modellere göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca bu sistemlerin fiyatlarını malzemelerin ve işçiliğin kalitesi de belirliyor.

Otomatik Pergola Çeşitleri2023 Fiyatları2024 Fiyatları2024 Nisan Ayı Güncel Fiyat
Kumandalı Açılır – Kapanır Pergola2.300 TL3.000 TL3.000 TL (25m2 üstü için)
Sabit Pergola Sistemleri1.500 – 1.700 TL2.500- 2.750 TL2.500 TL (25m2 üstü için)
Kasetli Pergola Sistemleri 1.900 TL2.400 TL2.500 TL
Ahşap Pergola SistemleriKullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir.
Mafsallı Tente1.500 TL2.500 TL1.450 TL
Pergola Tente Fiyatları 2024 Güncel Fiyat

Pergola tente sistemler genellikle kullanılacak en uygun ağaç ise karaçam oluyor. Bazı durumlarda ise Rus çamın da kullanıldığı görülüyor. Günümüzde en pahalı ve kaliteli ağaç cinsi ise tik ağacı olmaktadır. Pergola fiyatları hesaplanırken birçok husus göz önünde bulundururken aynı zaman da kullanılacak alanın ölçüsü de önemli bir yer tutar. Bu sistemlerin maliyeti daha çok kullanılan malzemelere dayanır. Malzemelerim maliyetinin yüksek olması sistemlerini da daha pahalı olmasına neden olabiliyor.

Metal olanlar ahşap malzemeye daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanında daha uygun maliyetlide oluyor. Özellikle yeni tasarıma sahip bu sistemler evlere ve mimarlara uyumlu ve uygun olmaktadır. Bir pergola sistemin fiyatı yaklaşık olarak bir fiyat vermek yanlış olacaktır. Çoğu ev sahip masif ahşaptan yapılmış ve geleneksel tasarıma uygun olanlar tercih ediliyor. Projelerin maliyetlerini tasarım, malzemeler ve yerleştirmeler gibi faktörler yer almaktadır. Modern olarak bilinen pergolalar ultraviyole çatı ekranlarına sahip olarak üretimi yapılıyor. Bir verandaya, güverteye veya bahçeye gölge yapmanın en iyi yolu olarak bu sistem kullanmaktadır.

Similar Posts

5 Comments

  1. Pergola tente hizmeti aldik gerek musterilerine olan saygi gerekse ise olsa özenmeleri bizi baya bir mutlu ettiler. Bahcesehir tarafindan dairemize pergola sistemi yaptırdık Allah razı olsun emeklerine saglik

  2. Büyükçekmecede bulunan bahçe katı dairemize giyotin cam balkon ve pergola tente yaptırdık.ist cam balkon firmasının hem işçiligi hemde malzemeleri kaliteliydi.müşterilerine olan hassasiyeti görülmeye deger kendilerine işlerinde başarılar diler emeklerinden dolayı teşekkür ederim..

  3. Pergola Tente sistemi için ist cam balkon firması ile çalıştım. Sistemi yaklaşık 8-10 günde teslim ettiler ve şuan bu yaz ayı içinde keyifle kullanıyorum. Pergola tente yaptırmak isteyenlere önerebilirim. Allah nasip ederse pergola Tente altına cam balkon da yaptıracağım ileriki zamanda ve tekrardan bu firma ile çalışacağım teşekkür ediyorum.

  4. Pergola Tente projemizi başarıyla tamamladığınız için size teşekkür etmek istiyoruz. Profesyonel yaklaşımınız, kaliteli işçiliğiniz ve projemizi zamanında bitirme çabanız bizim için çok önemliydi.

    Yaptığınız işten son derece memnunuz ve pergola tente, yaşam alanımıza harika bir katkı sağladı. Siz ve ekibinizin özverili çalışması sayesinde, rüya bahçemize kavuştuk.

    Bize bu güzel pergola tenteyi sunma fırsatını verdiğiniz için teşekkür ederiz. İleride başka projelerde de işbirliği yapmayı umuyoruz.
    İyi çalışmalar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir