Zip Perde Sistemleri 2023 Çeşitleri

Zip perde istcambalkon son 7 senedir Türkiye de rağbet görmekte olan çok amaçlı kullanılan ve az maliyeti bulunan az yer kaplaması ile ön planda olan bir perde modelidir. Zip perde modeli genel olarak cafe, kış bahçeleri, restoran ve teraslarda kullanılmaktadır.

Sistem üzerinde kullanılmakta olan perde 140 km esen rüzgâra karşı dayanıklı bir kumaş ve su geçirmez sistemden oluşmaktadır. Sistem üzerinde kullanılmakta olan bu ürünlerin su geçirmez olması ve rüzgarı engellemesi sebebiyle açık alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu özellikler sayesinde tavanlarda kullanılmakta olan zip perdeler aynı zamanda eğimli camlara sahip olan yerlerde güneşi kesmek amaçlı olarak da kullanılmaktadır.

Zip Perde Kurulumu ve Tanıtım Videosu

Zip perde sistemleri balkonlarda kullanılır olarak bilinse de yalnızca balkonlarda değil cafe, restoran ve teras kapama amaçlı olarak yapılan cam balkonlarda da kullanılmaktadır. Ayrıca cam balkonlarda diğer kapalı sistemlere nazaran çok daha uyguna ve görüntü olarak da daha iyi bir sonuç alınacak olan zip perdelerin tercih etmemek için bir bahane bulunmamaktadır.

Cam balkon sistemlerinin kenarlarının açılmasıyla hem kötü görüntü oluştururken hem de kullanım alanını sınırlamaktadır. İç mekan içerisinde yer kaybını bir de perdeyle sınırlamak açısından zip perde kullanımı doğru olacaktır.

10x 10 ve 15x 15 cm den oluşan küçük kasa ve tavanda yer alan toplanma sistemleri sayesinde cam balkonlarda ya da kullanılan diğer alanlar içerisinde hem görüntü kirliliği oluşturmaz hem de kullanım alanını sınırlayacak bir durumla karşı karşıya bırakmamaktadır. Zip perde sistemleri açık manzaraya ihtiyacı bulunan mekanlarda ve güneş ışınlarını kesme ya da herhangi bir ısı sorunu yer almayan alanlarda kullanılmalıdır.

Zip perde Modelleri 2023

Zip Perde Modelleri klasik spor perdelerinin yerine modern ve de şık bir görünüm sunmakta olan Zip perdeler bulunduğu alan içerisinde mekana ferahlık imkanı sunmaktadır. Farkını diğer perde ve storlardan hemen gösterecektir. Zip perde modelleri özel olan mekanizması sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilme imkanı sunmaktadır. Bu özellik ile uzaktan kumanda kullanarak istenilen zaman diliminde istenildiği gibi hareket ettirile bilinmektedir. Kullanıcıların isteklerine özel ve uygun olarak tasarlanmakta olan perdelerimiz, güneş ışınlarının zararlı olan ışınlarını sorarak bulunmuş olduğu alanlara şıklık katmakta olan modellere firma tarafından uygun fiyat aralıkları ile ulaşmak mümkün olmaktadır. Ayrı ve de özel bir alan elde etmek isteyen kullanıcılar açısından oldukça iyi bir tercih olarak günümüz içerisinde pek çok kişi tarafınca tercih edilmektedir. Zip perde modelleri arasında;

 • Motorlu Zip Perde Modeli
 • Uzaktan Kumandalı Zip Perde Modeli
 • Krank Dişli Zip Perde Modeli
 • Yaylı Çalışan Zip Perde Modeli
 • Tavan Zip Perde Modeli yer almaktadır.

Zip Perde Nerelerde Kullanılır

Zip perde istcambalkon zebra perdeler gibi pek çok mekan içerisinde pek çok amaç ile kullanılmaktadır. Dayanıklı olarak kumaştan üretiliyor olması dış mekanlar içerisinde kullanıma imkan sunmaktadır. Restoran, otel, kafe, ofis, mağaza ve evlerde yer alan cam balkonlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Evlerde cam balkonlarda kullanımlarının yanında aynı zamanda sineklik vazifesi olarak da kullanılmaktadır. Balkonda olan yağışlardan ve rüzgardan herhangi bir deforme yaşamamaktadır.

İş yerleri içerisinde kullanılması konusunda pek çok avantaj sunmakta olan perdenin en büyük özelliklerden biri de dışarıdan bakılmış olduğunda içeri tarafından görülmüyor olmasıdır. İçeriden bakan kişiler dışarısını rahat bir şekilde görürken dışarıdan bu durum söz konusu olmamaktadır. Dolayısıyla da kafe ve benzeri olan ortamlarda oturmakta olan kişilerin rahatsız olma gibi bir ihtimal söz konusu bile değildir. Zip perde modellerinin kullanım alanları içerisinde;

 • Kış Bahçesi
 • Yaz Bahçesi
 • Pencere Önleri
 • Balkonlar
 • Pergola Çevresi
 • Ofis İçi
 • Açık Teras
 • Cam Tavan Üzeri yer almaktadır.

Zip perde teknolojisi dünya üzerinde her bir yanda en üst düzey de yer alan teknoloji olarak kabul görmektedir. Sunulmuş olan çeşitli zip perde model ve zip perde renkleri bu ürünlerin tek avantajı değildir. Zip perde kullanım avantajları arasında dayanıklı olması, kolay kullanım sağlaması ve esneklik sağlamasıdır. Uzaktan kumandalı olarak kullanılan sistem ile basit kullanım şeklini garanti sağlarken, kullanılan kumaşlarında sürekli bir şekilde sirkülasyon içinde bulunan kumaş olması ile kullanıcıların sağlıklarını da ön planda tutmaktadır. Zip perde sistemleri stor perde, panjur ve tente gibi pek çok fonksiyonun hepsini bir arada barındırmaktadır. Ofis içerisinden pergola çevresine varana kadar geniş kullanım alanına sahip olmaktadır.

Zip Perde Fiyatları

Zip perdelerde genel olarak üç renk seçeneği yer almaktadır. Gri, beyaz ve de bej renklerinden oluşmaktadır. Klasik kumaş perde yapısından tamamen farklı olan zip perdeler, mekanı daha karakteristik yapıda ve daha özel bir yapı içerisinde sunmaktadır. Uygulandıkları alan içerisinde kolay havalandırma ve kolay ısıtma özelliklerine sahip olmaktadır. Şeffaf olan zip perde fiyatları genel olarak uygulanılacak olan alanın metrekaresine göre değişiklik göstermektedir. Firma üzerinden kişiler kendilerine uygun olan zip perde çeşitlerini uygun fiyatlara alabilmektedir. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak açısından firmaya ulaşmak gerekmektedir.

Zip Perde Fiyat Karşılaştırma Tablosu2022 Yılı Fiyat2023 Yılı (Değişkenlik Gösterebilir)
Tüm renk ve baskılı çeşitleri için1000Tl1500Tl
Zip Perde Fiyatlandırma Tablosu

Zip perde sistemlerinden uygun fiyat garantileri ve ücretsiz olarak keşif hizmetlerle bütçe dostu ve aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı olan fiyatlandırma seçenekleri ve kaliteyi hedeflemektedir. Ayrıca özel olan yapısı sayesinde kullanılan zip perdeler, ofislerde ve diğer çalışma alanları içerisinde güneş ışınlarının verimli kullanılmasına yardımcı olarak hem enerji tasarrufu yapılmasını sağlayan fiyat performans ürünleridir.

. Zip perde yapımında birinci sınıf kalite de ürün kullanılmakta olup, hizmetlerden yararlanmak açısından firma çağrı merkezi üzerinden ulaşım sağlayarak bilgi alınmaktadır. Zip perde model ve fiyat araştırması gerçekleştirilecek bu küçük araştırmalar sayesinde mekanlar içerisinde tercih edilen ürünler severek kullanılmaktadır. ayrıntılı bilgi alınması açısından kurumsal hizmet sunmakta olan ve müşteri memnuniyetlerini ön plan içerisinde tutan firmadan detaylı bilgi alınmaktadır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir